YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Türkiye'nin yükselişden rahatsız olan 4 ülke
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Türkiye'nin yükselişinden Almanya, Fransa, İngiltere ve İsrail rahatsız oluyor" dedi.
İşte Türkiye'nin yükselişden rahatsız olan 4 ülke
18 Nisan 2016 / 19:35 Güncelleme: 18 Nisan 2016 / 19:36

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Tekirdağ Hayrabolu Devlet Hastanesi Temel Atma Töreni'nde yaptığı konuşmada, Türkiye'de özellikle sağlık hizmeti sunumunda, insanların bu alanda hiçbir sıkıntı yaşamadan, her türlü güvencesi olsun anlayışıyla çalıştıklarını söyledi.

Müezzinoğlu, Türkiye'nin bu yükselişinden, dünyayla yarışından rahatsızlık duyanların olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

"Bu yarıştan Almanya rahatsız oluyor. Fransa rahatsız oluyor. İngiltere, İsrail şu veya bu rahatsız oluyor. Onların rahatsız olmasını anlıyorum. Çünkü Almanya güçlü bir Türkiye istemez. İngiltere güçlü bir Türkiye istemez. İsrail, Fransa güçlü bir Türkiye istemez. Ama isteseler de istemeseler de biz millet olarak o hedefe kilitlendik, yürümeye ve koşmaya devam edeceğiz. Benim anlamakta zorlandığım içerideki Fransızlar, benim anlamakta zorlandığım içerideki Almancılar, benim anlamakta zorlandığım bu ülkenin, bu milletin o muasır medeniyetler seviyesinin üzerindeki hedefe yürüyüşünden rahatsız olan millet için siyaset yapıyorum diyen, halk için siyaset yapıyorum diyen ve milleti kullanarak, belirli grupların hizmetinde olan, güç odaklarının hizmetinde olan ne yazık ki muhalefetimiz."

 // Oğuz Flk
İçimizde rahatsız olan Köpekler var!!! El rahatsız olmuş kimin umurunda...
19 Nisan 2016 12:23
 // Ömer
peki madem ki terör devleti Türkiye'nin gelişmesinden rahatsız o halde ilişkileri düzeltme için gösterilen bunca gayret şaka mı? Gerçekten bu gibi demeçleri dinledikçe birilerinin aklımız ile alay ettiğine inancım dahada artı... Allah fikir ve zikir tenakuzu içerisinde debelenenleri ıslah etsin. Akıl fikir versin....
19 Nisan 2016 10:16
 // Erol
O muhalefeti Allah kahretsin Türkiyenin kalkınmasını istemiyorlar.Kavurlardan. farkı yok.Allah bunlara fırsat vermesin.e...
18 Nisan 2016 22:08
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler