YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte o fotoğrafın perde arkası!
Uruguay Devlet Başkanı Jose Mujica'nın hastanede sıra beklerken görüntülendiği iddia edilen bir fotoğraf servis edildi. O fotoğrafın perde arkası ortaya çıktı.
İşte o fotoğrafın perde arkası!
25 Haziran 2014 / 23:35 Güncelleme: 25 Haziran 2014 / 23:37

Uruguay’ın mütevazı Devlet Başkanı Jose Mujica’nın bir hastanede sıra beklediği sırada çekildiği iddiasıyla bir fotoğraf internet sitelerinin manşetlerine oturdu.

Aslında fotoğraf geçtiğimiz yıl aralık ayında, Ekonomi Bakanı Mario Bergara’nın yemin töreninde çekilmişti. Başkan Mujica’nın ayağında sandaletlerle beklerken çekilmiş fotoğrafı, Devlet Başkanı’nın rahatsızlanıp hiç kimseye haber vermeden normal bir vatandaş gibi numara alarak hastanede kuyruğa girdiği şeklinde haberleştirildi.

Vatan gazetesi yazarı Uğur Koçbaş’ın sosyal medyada paylaştığı bilgiye göre; Mujica’nın fotoğrafının hastanede sıra beklerken değil, Ekonomi Bakanı’nın 2013 yılındaki yemin töreninde beklerken çekildiği öğrenildi.

ugur.jpg

           

murat
 // Mirza
oldu murat, paçavra gibi çıkar, "darısı başımıza" mıymış. Sünnet e ters bir kere. Herkes mensubu bulunduğu makamı hem madden hem manen güzel temsil etmeli. özenilecek bir durum değil, zaten haber de ilk servis yapıldığında medyada senin gibilerin bu tür duygularını tahrik edip, ülke yöneticilerine " bak , görüyor musun elin başbakanı.." gibi manaları insaların zihninde yer etmesini istiyorlar. senin gibiler de atlar böyle...
26 Haziran 2014 Perşembe 11:40
işte budur
 // murat
darısı başımıza...
25 Haziran 2014 21:28
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler