YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte limon yiyen köpeğin hali
İşte limon yiyen köpeğin hali
13 Haziran 2013 13:30
ABD’de “boxer” türü bir köpek sahibinin attığı limon parçasını yedikten sonra çıkardığı ses ve yaptığı hareketlerle ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Limonu yedikten sonra bir hayli ilginç reaksiyonlar veren sevimli köpek limonu yediği andan itibaren zıplamaya ve kafasını sağa sola sallamaya başlıyor. Bu sırada köpeğin sahibi ise kahkahalar atarak bu ana şahitlik ediyor.

Görüntü Youtube’a yüklendiği günden itibaren ise 100 binden fazla tıklama alırken olay hakkında açıklama yapan Amerika’da hayvan haklarını gözeten ve hayvanlara yönelik kötü muameleleri engelleme amaçlı kurulan ASPCA kurumu ise olay hakkında yaptığı açıklamada limon ve ıhlamurun bazı köpekler için zehirleyici olabileceğini ifade ederek köpeklerin bunları yemesi durumunda köpeklerde kusma ve ishal gibi hastalıkların görülebileceğini ifade etti. 

İşte o anlar:

İHA

Etiketler:
13:58
 // Komik değil
Limonun tadı ve kokusu, kedi ve köpeklerde, aynı zamanda kuşlarda ölümcül etkilere sahiptir. Hayvan burda komiklik yapmamış, şok a uğramıştır. Asla denemeyiniz. Nerden mi biliyorum, bizim evdeki kediyi sofradan uzaklaştırmak için, yarım limonu sofraya indiriyorum, 3 metre öteden lokmalarımı gözüyle sayıyor. Önüne verdiğim yemeği yemeyip, lokmalarımı sayma huyu var da. Kesinlikle hayvanınızı seviyorsanız, limon, parfüm ve kolonya ile temas ettirmeyin....
13 Haziran 2013 13:58
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler