YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Koreli kadının korkunç fotoğrafları
İşte Koreli kadının korkunç fotoğrafları
İşte Koreli kadının korkunç fotoğrafları
13 Kasım 2008 / 12:34 Güncelleme: 13 Kasım 2008 / 00:00

Güney Kore'de bir kadın, estetik saplantısı yüzünden yüzüne yemeklik yağ enjekte ettirince tanınmaz hale geldi.


İngiliz Telegraph gazetesinin haberine göre, 48 yaşındaki Hang Mioku, ilk estetik ameliyatını 28 yaşında yaptırdıktan sonra bugüne kadar defalarca ameliyat masasına yattı ve hatta bunun için Japonya'ya bile gitti.


Arka arkaya yapılan ameliyatların etkisiyle Hang'in yüzü genişledi ve şekilsiz bir hal aldı. Kendini hala güzel bulan Hang, yine ameliyat olmak için Japonya'da en son gittiği doktorlar tarafından geri çevrildi.


Japon doktorların kendisinde psikolojik bir bozukluk olabileceğini öne sürmesi üzerine ülkesine dönen Hang'i ailesi de tanımakta güçlük çekti. Dehşete kapılan aile, kızlarını psikolojik tedavi görmesi için doktora götürdü. Hang, yine eski alışkanlığına döndü ve kendisine silikon enjekte edecek bir doktor bulmayı başardı.


Doktorundan evinde enjekte etmek üzere silikon almayı da başaran Hang, silikonları bitince çareyi yüzüne yemekli yağ enjekte etmekte buldu. Yüzü daha da kötüleşen ve mahallede çocukların eğlencesi haline gelen Hang'in bu durumu Kore televizyonunda haber oldu.


Haberi izleyenler, eski haline dönebilmesi için maddi yardımda bulunması üzerine Hang yüzünü küçültmek için bir ameliyat daha geçirdi. Doktorları bu ameliyatta Hang'in yüzünden 60 gram ve boynunda 600 gram yabancı maddeyi çıkardı.


Kendine verdiği zararı geç de olsa fark eden Hang, şimdi eski yüzünü geri istiyor.
İŞTE ADIM ADIM GELEN FELAKET


 

ZAMAN

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler