YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte İsrail'in melek yüzlü şeytanları
İşte İsrail'in melek yüzlü şeytanları
26 Temmuz 2014 11:45
Kadın askerlerin, sosyal medyadaki pozları kullanılarak İsrail'in katliamcı yüzü örtülmeye çalışılıyor.

Üç Yahudi gencin şaibeli bir şekilde kaçırılarak öldürülmesinin ardından 3 hafta geçti. İsrail devleti, günlerce bu gençleri ararmış gibi yapıp, yüzlerce Filistinli'yi gözaltına aldı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

İsrail bir yıldır buna hazırlanıyordu

Gençlerin cesetleri buluduktan sonra ise, zaten 1 yıldır kendini hazırlayan İsrail ordusu, önce 2 hafta boyunca karadan, havadan ve denizden Gazze'yi bombaladı. Son bir haftada İsrail askerleri kara harekatı ile birebir çarpışmaya sürüldü.

900'e yakın Filistinli'nin öldüğü, 4 binden fazlasının yaralandığı saldırılarda binlerce Filistinli, evlerini terk etmek zorunda kaldı.

İsrail, saldırıların başlangıcından bu yana, Hamas'a göre 80 askerini kaybetti, 300 kadar asker de yaralandı.

Geçmiş yıllara oranla sert bir direnişle karşılaşan İsrail, 3. İntifada endişesini bertaraf etmek ve orduyu yeni bir manevraya hazırlamak için kabul ettiği iddia edilen 12 saatlik ateşkes öncesi bile Gazze'yi vurmaya devam etti.
İsrail bu stratejiyle hareket ederken, amacına ulaşmak için kadınlarını da kullanmaktan çekinmiyor.

İsrail kadın askerleriyle katliamı gölgeliyor

İsrail ordusunda görev yapan kadın askerler, sert bir eğitimden geçiriliyor. Filistin halkına karşı acımasızlıkta erkeklerinden geri kalmayan bu kadın askerler, sosyal medyada yayınladıkları sevecen görünümlü fotoğraf ve video görüntülerinde ise "İsrail'in masum yüzünü" oynuyorlar.

kızlar
 // abdullah
Tam şeytan .adamı dinden çıkarırlar...
26 Temmuz 2014 16:12
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler