YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrailli yazardan Erdoğan'a hakaret!
İsrailli yazardan Erdoğan'a hakaret!
10 Haziran 2015 03:14
Seçim sonucuna bayram eden İsrailliler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret etmeye başladı.

İsrailli bir yazar, gazetedeki köşesinde Erdoğan için “şeytan, fino köpeği” gibi alçakça benzetmeler yaptı.

Ahronot Gazetesinin yazarlarından Dror Ben Yemini, gazetedeki köşesinde kaleme aldığı ve Türkiye’deki seçim sonucunu değerlendirdiği yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret yağdırdı.

İsrailli yazar, Erdoğan için “bu şeytan adam, Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 yıla yakın bir süredir sürekli güçleniyor” ifadesini kullandı.

Erdoğan’ın giderek güçlenmesi nedeniyle bu seçimde başkanlık sistemi amacına ulaşamasa da hala çok güçlü olduğunu vurgulayan İsrailli Ben Dror Yemini, “Erdoğan hala zarar verebilir, çünkü o bir kaplan ve fino köpeğine dönmeyecektir, Erdoğan kaybetti ama derisini değiştirmeyecektir” ifadelerini kullandı.

Ben Dror Yemini adlı adam, yazısının devamında Türkiye’deki seçim sonucunun iyi bir haber olduğunu söyledi.

İsrail’in eski Cumhurbaşkanı Şimon Peres de seçim sonucu için “mutlu oldum, İsrail adına olumlu bir sonuç” yorumunu yapmıştı.

Çocuk katili kana duymayan vampirler
 // Mustafa ercan
Siz kim oluyorsunuz da Erdoğan a hakaret etmeyi yazı bile yazacak karakterde seviyede bir milletsiniz. Filistinliler e yıllarca zulme den bir
asalak. leş Kargaları siniz. bizde
Erdoğan'a bitmez müslümanlar var oldukça sizler orada korku içinde tir tir titreyerek yasayacaksiniz ve o zaman geldiginde sonunuz gelecek....
10 Haziran 2015 11:24
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler