YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrailli hahamdan düşmanca sözler
İsrailli Haham Dov Lior'dan İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları ile ilgili şok bir açıklama geldi. Lior, her bir Gazzelinin kendileri için bir düşman olduğunu belirterek, "Tevrat bize bunu emrediyor" dedi.
İsrailli hahamdan düşmanca sözler
24 Temmuz 2014 / 00:49 Güncelleme: 24 Temmuz 2014 / 00:53

İsrail'in Gazze katliamı sürerken Haham Dov Lior, tüm Filistinlilern öldürülmesini istedi.

İsrail'in Gazze'de düzenlendiği saldırılarda 650'den fazla kişi yaşamını yitirirken, İsrailli bir hahamın söyledikleri dünyanın kanını dondurdu. Haham Dov Lior, İsrail ordusundan Filistinlilerin tamamını öldürerek Gazze'nin yeryüzünden silinmesini istedi. İşte o kan donduran çağrı;

Batı Şeria'da 'Kiryat Arba' isimli Yahudi yerleşkesinde yaşayan İsrailli Haham Dov Lior, yaptığı ırkçı açıklamalarla tepki çekiyor.

"Tevrat bize bunu emrediyor"

Lior, İsrail ordusuna verdiği mesajında 'Keşke tüm Filistinlileri öldürseler. Gazze'yi tamamıyla yok etseler.' İfadelerini kullandı. Acımasız İsrail ordusunun yaptığı katliamlara ve akıttığı kana doymayan Lior, Tevrat'taki 'savaş' kavramına dikkat çekerek, 'Tevrat bize, savaşlarda nasıl muamele edeceğimizi öğretiyor' diyerek yaptığı ırkçı açıklamaları tevrata isnad etti.

"Her bir Gazzeli düşmanımızdır"

Lior, İsrail haber portallarına verdiği röportajda, Kassam Tugayları'nın Gazze halkı içinden çıktığını hatırlatarak, 'Bu askerler Gazze halkının içinden çıkmışsa bütün Gazze bizim için düşmandır. Her birisini öldürmeliyiz, Kassam ile savaş halinde olduğumuz için Gazze halkının elektriğini kesmek, onlara her türlü zulüm ve baskı uygulamak mübahtır, onlar bunu hakediyor' şeklinde konuştu.

"Kassam bize çektirecek"

Lior, insanlık dışı sözlerine devam ederek, 'İsrail Savunma Bakanı, orduya emretmeli. Gazze'nin yerle bir edilmesi şart. Çünkü eğer bu halk yok edilmezse ordumuzun Kassam konusundaki şikayetleri bitmeyecek.' dedi.      

 

 // katiiiller
Allah belanızı versin allahın gazabına uğrayanlardan olursunuz inşallah...
02 Nisan 2016 03:17
 // .....
Neden bebekler ölüyor ölmesin bebekler bebekler ölmesin ya onlar acı çekmeyi hak etmiyor dünyada bukadar pislik varken hiçmi vicdannız yok ufacık kıpırtı o mühürlenmiş kalbinizde bunasıl insanlık hayvanlar insanlardan daha merhametli ALLAHIM hesabını en kısa zamanda sor....
02 Nisan 2016 01:26
 // .....
Pislik bebek katilleri Allah.ın gazabı üstünüze olsun insallah günahsız bebeklerin katilleri lanet olsun pislik israil...
02 Nisan 2016 01:14
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler