YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrailli bakandan şok sözler
Küresel güçlerin yerli taşeronlarıyla birlikte Türkiye üzerinde oynadığı hain oyunlar bir bir ortaya çıkıyor.
İsrailli bakandan şok sözler
21 Mart 2014 / 15:12 Güncelleme: 21 Mart 2014 / 15:16

Gezi olayları, ardından 17 ve 25 Aralık darbe operasyonlarıyla devam eden kirli oyunların asıl amacı gün geçtikçe deşifre oluyor. Sürekli yükselen ve istikrarlı şekilde büyüyen bir Türkiye istemeyen küresel şirketlerin bulunduğu ülkelerde Türkiye üzerinde oyunlar kurulması için düğmeye basıldı.

Dünya üzerindeki gücünü artıran Türkiye, İsrail ve ABD'ye karşı ülke çıkarlarını gözeten bir politika uygulamaya başladı ve Ortadoğu'da rol model haline gelmesiyle birlikte birçok ülkeyi rahatsız etti. Müslüman dünyasında yeni bir boyut kazanan Türkiye'yi ve Başbakan Erdoğan'ı devirmek için ülke üzerinde operasyonlara başladılar.

İsrail eski Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Tzipi Livni'nin Türkiye ile ilgili söyledikleri her şeyi gözler önüne seriyor. Livni "Türkiye'yi kaybetmek üzereyiz" diyerek Başbakan Erdoğan'a bir bedel ödetme tehdidinde bulunuyor.

İşte İsrailli Bakan'ın şoke eden sözleri:

23:51
 // FETO'NUN AVUKATLARI
Fetoşlarına değnek vuruyoruz ya; acıları var. Yakında kafasına balyoz düşecek, o zaman fetoşları ile birlikte ağlarlar....
21 Mart 2014 23:51
22:05
 // Ahmed ramiz
Kökü ecnebide ve kendisi burada bulunan bir zındıka(dinsizlik) komitesi anlamışlar ki bu basbakan bu milletin başında kalsa biz onlara hakiki hakim olamayız ve başbakanın vücudunun ortadan kaldırılmasına hükmetmişler.Allah başbakanımızı muhafaza etsin....
21 Mart 2014 22:05
İSRAİL FETODAN ÜMİDİNİ KESMİŞ GÖZÜKÜYOR !
 // BATUHAN
bu videodan anladığım;
siyonist israil, işbirlikçisi pensilvanyadaki hocıa'dan ümidini kesmiş,
bölgede yeni bir partner arayışı içerisinde,
Allah (cc) başbakanımızı korusun, doğru yoldayız,
durmak yok yola (mücadele) devam !! ...
21 Mart 2014 Cuma 16:10
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler