YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'in çocuk toplama kampı görüntülendi
İsrail, geçtiğimiz cuma gününden bu yana Filistinlilere yönelik baskı ve zulmünü artırarak sürdürüyor. İsrail asker ve polislerinin hedefi Filistinli çocuklar oluyor.
İsrail'in çocuk toplama kampı görüntülendi
14 Aralık 2017 / 14:40 Güncelleme: 14 Aralık 2017 / 15:07

İsrail, geçtiğimiz cuma gününden bu yana Filistinlilere yönelik baskı ve zulmünü artırarak sürdürüyor. İsrail asker ve polislerinin hedefi Filistinli çocuklar oluyor.

ABD'nin, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak ilan etmesinin ardından cuma günü başlayan eylemler birinci haftasını doldurmak üzere. Bir haftada Filistin halkı, özellikle Batı Şeria ve Gazze sokaklarında eylemler gerçekleştirirken, İsrail güvenlik güçleri de eylemlere sert müdahalelerde bulunuyor.

Terörist devletin acımasız polis ve askerleri, kadın, erkek, çocuk farketmeksizin herkesi gözaltına alıyor. Bu gözaltıların da en çok hedefi olan ve tepki çekeni de Filistinli çocuklar.

ÇOCUK TOPLAMA KAMPLARI

İsrail'in müdaalelerde en çok gözaltı gerçekleştirdiği yer Batı Şeria. Genelde El Halil ve çevresinde gerçekleştirilen bu çocuk gözaltıları, yine El Halil'in Şüheda caddesinde bulunan bir kontrol noktasındaki çocuk toplama kamplarına yerleştiriliyor.

Sadece çocukların toplandığı bu kamp, daha önce fotoğraflandıysa da  ilk kez videosu ortaya çıktı. Video, gözleri ve elleri bağlı onlarca çocuğun, kümes gibi, küçücük bir kafesin içine yerleştirildiğini gözler önüne seriyor. Görüntüde de görüldüğü gibi silahsız masum çocuklar, tıkıştırılan kafeslerin içerisinde cezalandırılırken, korkak İsrail askerleri de başlarında ağır silahları ile nöbet tutuyor.

KEYFİ GÖZALTILAR

İsrail güvenlik güçleri bu ayaklanmalardan önce de İsrailli çocuklara yönelik  gözaltı muamelelerini uygulamış, sokaktan çevirdiği Filistinlileri keyfi olarak tutuklamıştı.

Terörist devletin güvenlik güçleri çocuklara yönelik eylemleri ile her zaman gündeme geliyor.

Hani nerdeler ?!!!
 // Rasim DUMAN
BM İnsan Hakları Örgütü ?!!! Hani nerde Uluslararası Af Örgütü ?!!! Hani nerde Gezi'de canlı yayın yapan büyük büyük ajanslar ?!!! "Kırmızılı kadın" "kırmızı fularlı kız" kadar kıymetleri yok mu bu çocukların ?!!! Şu alçakça zulme destek veren Batılı ülkeler...ve bu zulme sessiz kalan "sözde müslüman" devletler ?!!! Nerdesiniz ?!!! Nerdesin CHP, TUSİAD, Kartel Medyası ?!!! Üstüne vâzife olmayan her işe maydanoz olmayı pek seven Mimarlar ve Mühendisler Odası, Türk Tabipler Birliği...?!!! Nerdesiniz ?!!! KOÇ Grubu, Sabancı Grubu, Aydın DOĞAN, ...Nerdesiniz.?!!! Elbet birgün ses vereceksiniz, hiç şüphem yok; ama, bu zulme değil. Büyük mâhkeme yaklaşıyor....
14 Aralık 2017 Perşembe 20:19
 // Ömer
Masum Filistin'li bir çocuğu gözaltına alan çakallar sürüsünün yüz ifadelerinden nasıl korktuklarını net görebiliyoruz. alçak bir o kadar korkak kahpeleri çok iyi tanıyoruz. Bu lanetlil güruh ve uşaklarına dikkat edin! Sn.Erdoğan'a karşı hertürlü kahpeliğe,kalleşliğe başvurabilirler. Sn. Külünk'ün söylemini yabana atmayın....
14 Aralık 2017 18:30
itrail
 // m.o
Siyonist İsrail in sonunu Filistinli dev yürekli çocuklar getirecek inşallah ....
14 Aralık 2017 15:13
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler