YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'e Ayyıldız Tim darbesi!
İsrail'e Ayyıldız Tim darbesi!
27 Ekim 2014 15:45
İsrail, sanal dünyada Türk hacker’larına boyun eğdi.

Filistin’de yaptığı katliamla her kesimin tepkisini çeken, Gazze’ye yönelik kara harekatında ağır bir yenilgi alan terör devleti İsrail, sanal dünyada Türk hacker’larına boyun eğdi.
 
Türk hacker grubu Ayyıldız Tim, terör devleti İsrail’e dijital dünyayı dar etmeye devam ediyor.  Senelerdir Filistin’e uyguladığı zulümle övünmeye çalışan terör devleti İsrail bu sefer, Ayyıldız Tim’e çarparak neye uğradığını şaşırdı. Daha önce Ayyıldız Tim tarafından yüzlerce web sitesi hacklenen İsrail, şimdi de ulusal radyo kanallarını Türk hacker’lara kaptırdı.  Ayyıldız Tim, İsrail’in en popüler 3 online radyosunun müzik yayınlarını keserek, radyolardan saatlerce sela yayınladı.
 
İsrail için sela vakti
 
Ayyıldız Tim’in Twitter ve Facebook sayfasından duyurduğu siber saldırılar, sosyal medyada hızla yayıldı ve yine büyük yankı uyandırdı. Ayyıldız Tim, saldırıları; “Mazlumun tek teline dünyayı kurban ederiz!”,
 
“İsrail için sela vakti!” ifadeleriyle duyurdu. Ayrıca çok sayıda İsrail radyosunu hedef alan Türk hacker’lar, çökerttiği radyolara bıraktığı mesajlarla terör devleti İsrail’i kınadı ve eylemlerinin devam edeceğini belirtti. İsrail’e büyük çapta maddi zarar verildiğini bildiren hacker’lar, yapılan saldırılarda dünyaca ünlü İsrail markalarının zarar gördüğü ve işlem yapılamadığını kaydetti. Öte yandan, hacker grubunun saldırılarına maruz kalan radyolara girildiğinde, Türk bayrakları ve Ayyıldız Tim logosu görünüyor.
 
137 İsrail sitesini hackledi
 
Ayyıldız Tim, daha önce de ikisi televizyon kanalı olmak üzere 52 İsrail sitesine siber saldırıda bulunmasıyla sosyal medyada büyük yankı uyandırarak, 85 İsrail sitesini daha hacklemişti. Ayyıldız Tim de bu saldırıları; “İsrail için ezan vakti!”, “Haydi, Ya ALLAH!”, “Çocuk katili İsrail Hacked!” ifadeleriyle duyurmuştu.

 

AKİT

.......
 // ali bad
helal olsun bunlara az bile devamini istiyoruz bu dunya bunlara dar gelmeli...
27 Ekim 2014 17:29
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler