YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'den yeni tehdit
İsrail, BM Genel Sekreteri Ban Ki-Moon tarafından kurulan soruşturma kurulundan çekilme tehdidinde bulundu. İsrail, İsrail askerlerini sorgulamak isteyen hiç bir kurulla işbirliği yapmayacaklarını açıkladı.
İsrail'den yeni tehdit
10 Ağustos 2010 / 08:47 Güncelleme: 10 Ağustos 2010 / 08:57

İsrail, Mavi Marmara Baskınının soruşturulması için BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon tarafından kurulan uluslararası soruşturma kurulundan çekilme tehdidinde bulundu.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun sözcülüğünce yapılan yazılı açıklamada, ''Başbakan Netanyahu, İsrail, İsrail askerlerini sorgulamak isteyen hiç bir kurulla işbirliği yapmayacak, böyle bir kurulda yer almayacaktır'' dedi.

BM Genel Sekreteri Ban, Kurulun baskına katılan İsrailli komandoları soruşturmaması için bir ön anlaşma yapıldığı haberlerini yalanlamıştı.
AA

gerçeklerden kaçamazsın israilll!!!
 // umut kaya
BM GENEL SEKRETERİ TARAFINDAN İSRAİLİN KANLI MARMARA GEMİSİNDEKİ KOMANDOLARIN VE YETKİLİLERİN SORUŞTURULMASI İÇİN KURULAN ULUSLARARASI SORUŞTURMA KURULUNA İSRAİL KATILMAYACAĞINI AÇIKLADI.SEN İSTER KATIL İSTER KATILMA ENİNDE SONUNDA BU DÜNYADAN SİLİNİP GİDECEKSİNNNNN!!!!...
10 Ağustos 2010 17:29
katiller sorgulanamaz...
 // ibrahim çelikoğlu
"benim askerimi sorgulamak istersen israil işbirliği yapmaz."Peki kimi sorgulasınlar???Uluslararası sularda ne işin vardı???Gazzeye giden senin topraklaramı giriyordu???Vs.vs.say say bitmez.Bunlara yüz veren,bunlarla işbirliği yapanda kabahat.Bugüne kadar Dünyayı tehtit altında tutan böylesi bir hadiseye rastlanmamıştır......
10 Ağustos 2010 10:59
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler