YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'den Türkiye'ye sert hamle...
İsrail'den Türkiye'ye sert adım...
İsrail'den Türkiye'ye sert hamle...
17 Nisan 2010 / 14:49 Güncelleme: 17 Nisan 2010 / 14:53

İsrail'de muhalefetteki sol eğilimli Meretz partisinin, 1915 olaylarının "soykırım" olarak tanınmasını öngören bir kanun tasarısını 28 Nisan'da İsrail parlamentosuna getireceği bildirildi.

Tasarının geçme ihtimalinin, İsrail hükümetinden gelecek blokaj sebebi ile çok az olduğunu belirtilirken, Meretz partisinin Ermeni dernekleri ve lobisi ile devamlı temas halinde olduğu ifade edildi.

İsrail haber sitesi IzRus, geçtiğimiz ay "soykırım" tasarısının Nisan ayında İsrail parlamentosu Knesset’in gündemine geleceğini bildirmişti. (Hürriyet)

genetik
 // mcgan
her insanin olduğu gibi her milletinde genetiği vardır ve ona göre hareket eder.Bu milletin(istisnaları hariç) geninde de nankörlük olduğu tecrübeyle sabittir.Dünyadan kovulduklarında kendisini besleyen bizlerin şimdi gözünü oyma çabasındalar.bir kahvenin hatırı 40 yıl bizde lakin bunlara ziyafet versen 40 dakka hatır gütmezler.soykırım tanicakmış!!!çok ta TINNNNN...mevlanın dediği gibi bir söze bir de söyleyene bakarız.söz sözmü söyleyen adammı?...
17 Nisan 2010 18:34
DİLEDİĞİNİZİ YAPIN !
 // HALİL
İyilikte kötülükte karşılıksız kalmaz hiç olmazsa dilediğinizi yapında gerçek yüzünüzü birkez daha görmüş olalım.Dünyada Türkiye sizin zulmünüze karşı çıkıyor onuda böyle yaparak yıldıramaz tam tersi hakettiğinizi yapmasını istemiş olursunuz....
17 Nisan 2010 15:28
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler