YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'den küstah Türkiye çağrısı
İsrail'den küstah Türkiye çağrısı
18 Aralık 2017 11:43
İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman, "Türkiye ile ilişkilerimizde pek çok şeyi gözden geçirmemiz gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Facebook hesabından açıkmalarda bulunan Liberman “Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son birkaç aydır İsrail’e karşı provokasyon yaratmak için her fırsatı kullanıyor. Türkiye ile ilişkilerimizde pek çok şeyi gözden geçirmemiz gerektiğini düşünüyorum” dedi. 

"VANAYI ERDOĞAN'IN ELİNE BIRAKIRSAK..."

Gözden geçirilmesini istediği şeyler arasında ekonomiyi ön plana çıkaran Liberman, Türkiye üzerinden Avrupa’ya doğalgaz taşıyacak boru hattının inşasına karşı olduğunu dile getirdi. Liberman “Boru hattının vanasını Erdoğan’ın ellerine bırakırsak büyük bir stratejik hata olur” ifadesini kullandı.

 // Vatansever
Yürü lan köpek oradan sen kimsin ki...
18 Aralık 2017 19:25
.
 // Asım
Kudusü işgal eden, PKK/PYD'yi destekleyen, Osmanlı'nın yıkılmasında büyük payı olan, neslimizi ifsad eden (hem medya, hem yiyecek içecekleri ile) bu alçak yahudi topluluğuna bir şey yapmak istiyorsak öncelikle bunların ürettiklerinden uzak durmak gerekiyor (coca-cola, fanta, arial, burger king, mc-donalds ve diğerleri)...
18 Aralık 2017 Pazartesi 17:06
b
 // a
korkudan ne yapacaklarını şaşırdılar.Avrupa nında istese de istemese de bu konu yapabileceği bir şey yok.Ayrıca Türkiye inşallah gelecekte Filistin devletiyle anlaşma yaparak Filistinli kardeşlerimizin gazını da taşıyacak...
18 Aralık 2017 Pazartesi 13:42
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler