YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'den küstah tehdit: Sivilleri vuracağız!
İsrail ordusu sözcüsü Avichay Adraee , Gazze'den saldırıların düzenlendiği tüm sivil ve askeri binaların hedef alınacağını söyledi. Adraee, yaptığı açıklamada, "Füzelerin atıldığı yerlere yakın her ev vurulacak" ifadesini kullandı.
İsrail'den küstah tehdit: Sivilleri vuracağız!
23 Ağustos 2014 / 16:20 Güncelleme: 23 Ağustos 2014 / 16:22

İsrail Ordu Sözcüsü Avichay Adraee Twitter hesabından Gazze'deki füzelerin atıldığını iddia ettikleri noktaların yakınlarındaki tüm sivil ve askeri binaları vuracaklarını belirtti.

Adraee'nin hesabından fotoğrafını paylaştığı yazıda şu ifadeler yer aldı;

"Gazze sakinlerine askeri bildiri, İsrail ordusu, terör saldırılarının amacına ulaşmasını engelleyecek ve Hamas ile diğer terörist gruplara bağlı tüm terör unsurlarını ve onlara ait alt yapıları vuracak. Sakin bir hayat isteyen Gazzelilerin taleplerini ve ihtiyaçlarını görmezden gelen, yeraltında gizlenen Hamas liderlerini takibe devam edeceğiz. Güvenliğiniz için çevresinde terörist saldırıların düzenlendiği her ev vurulacak. Terör elemanlarının mülkiyetiniz altındakileri kullanmasına izin vermeyin. Terörist faaliyetlerin gerçekleştirildiği yerlerden hemen uzaklaşın. Biz uyardık, sorumluluk kabul etmiyoruz"

Ulan hadsiz avichay adraee efendi, sende kimsin?
 // Mühr-ü Süleyman
Gazzeli kardeşmi "uyarma" ayaklarıyla güya tehdit ediyorsun ama bende seni uyarıyorum
Yaptıklarınız, Gazze'de acıyla doğmuş acıyla yaşayıp acıyla yoğrulmuş gerekirse acıyla seve seve Şehadete Yürüyecek Kardeşlerimin intikam gününü yakınlaştırıyor, intikam ateşine benzin döküyor, Osmanlı Tokadını çağırıyorsunuz
Ulan haysiyetsiz ödlekler, Gazze'den soba borusundan imal bi füze yola çıktığında israile düşmeden 2 ölü; biri korkudan diğeri ise kaçarken araba altında kalmaktan
SİZ KİM KORKUTMAK...
23 Ağustos 2014 Cumartesi 22:44
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler