YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı
İsrail’e ait savaş uçakları, Gazze Şeridi’nin doğusundaki tarım arazilerine 2 hava saldırısı düzenledi
İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı
13 Temmuz 2016 / 23:13 Güncelleme: 13 Temmuz 2016 / 23:14

İsrail’e ait savaş uçaklarının Gazze Şeridi’nin doğusundaki tarım arazilerine yarım saat arayla 2 hava saldırısı düzenlediği bildirildi.

Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, İsrail’e ait savaş uçakları, Gazze'nin güneyindeki Haceru’d Dik beldesinin doğusunda İsrail sınırı yakınlarında yer alan tarım arazilerine yarım saat arayla 2 hava saldırısı düzenledi.

Saldırı sonucu tarım arazisinde maddi hasar meydana geldiği ifade edilirken, hastane yetkilileri olayda can kaybının yaşanmadığını belirtti.

İSRAİL: PATLAMA OLACAĞI DUYURULMUŞTU

Konuyla ilgili İsrail basınında yer alan haberde, Gazze sınırında meydana gelen patlamanın, Filistinli dirençilerin kazdığı tünelleri patlatmak amacıyla İsrail hava kuvvetleri tarafından yürütülen denemeyle alakalı olduğu ileri sürüldü.

İsrail ordusu ise daha önce yaptığı yazılı açıklamada, Gazze Şeridi muhitinde patlama seslerinin duyulacağını bildirmiş, meydana gelecek patlamaların ordu tarafından daha önce planlandığını duyurmuştu.

 

israille yatağa girmek..
 // atiker
ihh dedi diye nerdeyse kapısına kilit vuracaktılar hükümet demirel anlayışı ve siyasetine dönmüş dün dündür bu gün bu gündür anlayışı hakim doğru yönde eleştirenler bile aforoz ediliyor biz yaptık olduya güç zehirlenmesine devem rusyayla aynı bedel halka çıktı bir günde zebze meyva fiatları tavan yaptı aracılar mafya kazandı işte israil sen o kadar yardım yapki israil kızdımı bir geçede yerle bir yüksek perdeden konuşanda çürümün kadar ve gücün kadar konuşacaksın yalattılarmı bedelini ödersin ar...
14 Temmuz 2016 Perşembe 12:05
İNANMAM
 // ASIM ALPEREN
HAYIR HAYIR BEN BU HABERE İNANMAM.BİZ İSRAİL İLE ANLAŞALI DAHA HAFTA BİLE DOLMADI.BU ADAMLAR BÖYLE BİR ŞEY YAPMAZLAR.VEYA BİZ YAPILDIĞINA İNANMAYIZ. OLURMU CANIM...
14 Temmuz 2016 Perşembe 11:48
 // Ömer
barışma için can atanlar ! Marifetiniz ile gurur duyunuz. Allah tarafında sapkınlık ve münafıkliklarından vazgeçip tövbe etsinler diye gönderilen peygamberlere dahi ihanet eden katleden bu güruha karşı beslediğiz muhabbet sizide bitirince iş işten geçmiş olacak ne yazık ki...
14 Temmuz 2016 08:23
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler