YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail'den Filistinlilerin cenazalerini "alıkoyma" kararı
İsrail'den Filistinlilerin cenazalerini "alıkoyma" kararı
29 Mart 2016 07:45
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun, öldürülen Filistinlilerin naaşlarının alıkonulması ve ailelerine teslim edilmemesi yönünde bir karar çıkardığı bildirildi.

İsrail Kanal 2 televizyonunun haberine göre Netanyahu, Savunma Bakanı Moşe Yalon'u arayarak, Filistinlilerin cenazelerinin ailelerine teslim işlemlerinin durdurulmasını istedi. 

Haberde söz konusu karara gerekçe olarak, "cenazelerin defnedildiği sırada İsrail güçleriyle Filistinliler arasında çıkan olaylar" gösterildi.

Ekim ayından bu yana "bıçakla veya araçla saldırı girişiminde bulundukları" iddiasıyla vurularak öldürülen pek çok Filistinlinin cenazesi, İsrail tarafından alıkonuluyor.

AA

 // Ömer
Türkiye'deki yahudi yazar gazeteci , sözümona " Türk ”akademisyen ve aydınlar: bu insanlık dışı vahşet ve barbarlığa karşı bildiri yayınlama cesareti göstermenize!hergün katledilen masumlar için kılını kıpırtdatmayan soli gila moiz kohene bakın nelerin peşindeler. Bunlara uşaklık edenler unutmayın kullanım süreniz dolunca pişmanlık fayda etmeyecektir...
29 Mart 2016 10:11
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler