YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail uçakları Gazze'yi bombaladı!
İsrail 4 ay önce Hamas ile aldığı ateşkes kararını bozdu ve Gazze'nin kuzeyindeki bazı noktaları bombaladı. İsrail savaş uçaklarının, Gazze'nin kuzeyindeki Beyt Hanun beldesine 2 hava saldırısı düzenlediği bildirildi.
İsrail uçakları Gazze'yi bombaladı!
24 Nisan 2015 / 07:20 Güncelleme: 24 Nisan 2015 / 07:25

Alınan bilgiye göre, İsrail savaş uçaklarından fırlatılan 2 füze, Beyt Hanun'daki boş bir araziye düştü. Füzelerin düştüğü bölgede zirai mahsuller zarar gördü. 

Bu arada, İsrail ordusunun internet sitesinde yer alan açıklamada, İsrail hava kuvvetlerinin, ülkeye atılan roketlere karşılık Gazze'nin kuzeyindeki Hamas'a ait askeri hedefleri vurduğu ifade edildi.

Gazzelilere Mescid-i Aksa'da cuma namazı engeli

Öte yandan, İsrail’in Maariv gazetesi de askeri kaynaklara dayandırdığı haberinde, İsrail ordusunun, Gazzelilerin Mescid-i Aksa'da bugün kılınacak cuma namazına gitmelerini engelleme kararı aldığını belirtti.

İsrail'in, yıllardır abluka altında tuttuğu Gazze'ye, 7 Temmuz 2014'te başlattığı 51 gün süren saldırılarda 2 binden fazla Filistinli hayatını kaybetmiş, binlerce bina yıkılmış veya hasar görmüştü.

 

AA

07:46
 // Rasim DUMAN
Merhume annecigim soyle derdi :"Pislik cogalirsa, zevali yakindir". Korsan devletin basina gelecek olan sey cok yaklasti. Rabbimden dilegim, bu mubarek gaza'yi bana da nasib etmesi. Zaferi gordukten sonra da, sehid olmak. Omrum boyunca en buyuk dilegim,niyazim, yakarisim bu oldu. Lutfen siz de amin deyin....
25 Nisan 2015 07:46
herşeyin bir karşılığı olacaktır...!!!
 // Muhafız
Acaba bu yaptıklarının karşılığı olarak hebronda, telavivde hirosima vakasını yaşarlarsa ülkelerinin ne hale gelebileceğini tahmin edebilirlermi???!!!hiroşima daki gibi 5 kiloton luk U-235 bombası ülkelerini ne hale getirebileceğini tahmin bile edebilirlermi?!o zaman buna vesile olanlarmı suçlu yoksa yapanlar mı suçlu ılacak acaba???!!! Bir an önce bu yaptıklarından ve yapacaklarından vazgeçsinler...!!!...
24 Nisan 2015 Cuma 17:08
Allahım bu şerefsizleri yok et
 // A.SAĞ
Aşağılık köpekler, mübarek günlerde Katliam yapıyorlar.
Namert alçaklar, karşısındakilerin silahları ile kıyaslanamaz silahları var bu savaş adil değil!
Utanmaz dünya ermeni soykırımı derken gözünün önündeki soykırımı göremiyor. Göremeyenler kördür ve alçaktır.
''Allah'ım kafirlerin kavmine karşı Müslümanları muzaffer kıl'' Amin......
24 Nisan 2015 Cuma 09:43
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler