YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail ordusunun yeni hahamından skandal sözler!
İsrail ordusuna atanan yeni hahamın, tecavüz ve katliamları teşvik eden sapık zihniyetli biri olduğu ortaya çıktı.
İsrail ordusunun yeni hahamından skandal sözler!
13 Temmuz 2016 / 23:03 Güncelleme: 13 Temmuz 2016 / 23:04

İsrail Ordusunda, hahamlar da görev yapıyor. Parlamento, ordunun yeni hahambaşını belirledi. Albay rütbesi olan haham Eyal Karim, İsrail askerlerinin hahambaşı
olarak atandı...

"TECAVÜZ EDİLEBİLİR"

Daha önce de orduda görev yapan hahamın fetvaları ise müslümanların tecavüz edilip, katledilmesine yönelik hükümler içeriyor. Eyal Karim'in "Askerler, savaş zamanında, yahudi olmayan kadınlara tecavüz edebilir, yakalanan Filistinliler öldürülmelidir" şeklinde açıklamaları bulunuyor.

Haham Eyal Karim, Filistinlilere yönelik ırkçı fetvalarıyla tanınan bir isim. Daha önce İsrail askerlerinin, savaş sırasında, yahudi olmayan kadınlara tecavüz etmesinin caiz olduğunu söylemişti.

SKANDAL BUNUNLA SINIRLI DEĞİL

Hamamın skandal fetvaları bununla sınırlı değil. Filistinlilerin yakalandıkları an öldürülmeleri gerektiği şeklinde bir başka fetvası daha bulunuyor.

ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA KALDI

İnsanlık dışı fetvalarıyla ünlü hahamın, orduya atanması tepkileri beraberinde getirdi. İsrail askerlerini tecavüz ve katliama teşvik eden haham, yaptığı açıklamalardan dolayı özür diledi.

HABER7

 // Ömer
bu güruh sapkınları pedofilii suç ve pornografik ahlaksızlığın yeryüzündeki temsilcileri olduğunu bilmeyen mi var? "soykirim” mitolojisi için Roger Garaudy ' israil terör ve mitler' kitabına bakmak yeterli. Soykırı safsatası gerçeğini engelleme için: 1 merak etmeyeceksin,2 araştırmayacaksın,3.inkar etmeyeceksin. Bizim yahudiuşağı seviciler ise 6 milyonun çok abartılı bir rakam olduğunu söyleyen siyonist teröristlerden daha çok savunuyorlar.böylesine uşaklar oldukça i.yıldız gibilerde o...
14 Temmuz 2016 07:55
 // Oguz
Madem öyle aynisi yahudilere de uygulansin, müslümanlarin bas belasi yahudiler Allahin laneti üzerinize olsun....
14 Temmuz 2016 06:04
 // Mutlu
Bu zihniyete göre o zaman naziler hiç yanlış yapmadı....
14 Temmuz 2016 00:50
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler