YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail Fransa Başbakanı'nı dinlemiş!
İsrail Fransa Başbakanı'nı dinlemiş!
07 Temmuz 2016 12:56
Fransa Başbakanı Manuel Valls'in telefonlarının İsrail istihbaratı tarafından takip edildiği iddiası Avrupa basının ana gündem maddelerinden birisi haline geldi.

Fransa Başbakanı Manuel Valls'in cep telefonunun, İsrail istihbaratı tarafından takibe alındığı iddia edildi.

Haftalık L'Express dergisinin haberine göre, 21-24 Mayıs tarihlerinde İsrail'e gerçekleştirdiği resmi ziyaret kapsamındaki bir toplantı öncesinde, Başbakan Valls ve danışmanlarının telefonlarına güvenlik gerekçesiyle el konuldu.

İddiaya göre, resmi heyet Paris'e döndükten sonra danışmanların el konan telefonlarından biri, anormal sinyaller çıkarttıktan sonra bozuldu.

Bunun üzerine haberde, Başbakan Valls'in telefonunun "İsrail istihbaratınca takip edildiği"ne ilişkin şüphelere yer verildi.

Haberde, telefonla ilgili şikayet üzerine Fransa Ulusal Bilgi Sistemleri Kurumu'nun soruşturma başlattığı belirtildi.

Başbakanlığa yakın kaynaklardan dergiye yapılan açıklamada, soruşturmanın devam ettiği ve Fransa'nın müttefiği bir ülkenin, iş birliği yaptığı ülkelere karşı casusluk faaliyeti yürütmeyeceği ifade edildi.

Belleri bükükler
 // Rasim DUMAN
Adamlar Başbakanlık Heyeti'nin -Başbakan dâhil- telefonlarına el koyuyorlar, muhtemelen yazılım yüklemesi yapıyorlar, dinliyorlar, iş ortaya çıkıyor ve İsrail'i temize çıkarmak gene onlara kalıyor ! Neymiş :"İsrail bize böyle bir kazık atmaz"! Fransa gibi, sözde "kadim" bir devletin, "korsan/terörist" devlet karşısında düştüğü şu zillete bakar mısınız...! Burada siyonist Yahudilere "helal olsun" diyorum, Fransa'yı dize getirmişler....
07 Temmuz 2016 Perşembe 16:12
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler