YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail askerlerinden Mescid-i Aksa'ya baskın
İsrail askerleri Mescid-i Aksa'da namaz kılan Müslümanlara, ses ve sis bombalarıyla saldırdı. Saldırı 5 Kasım 2014'te Kıble Mescidi'ne yapılan saldırıdan bu yana gerçekleştirilen en yoğun saldırı oldu.
İsrail askerlerinden Mescid-i Aksa'ya baskın
13 Eylül 2015 / 20:30 Güncelleme: 14 Eylül 2015 / 07:58

İsrail'in sürekli baskın yaptığı Mescid-i Aksa'da bu sabah saatlerinde bir baskın daha gerçekleştirildi. İsrail askerleri Mescid-i Aksa'da namaz kılan Müslümanlara, ses ve sis bombalarıyla saldırdı. Müslümanları zorla dışarı çıkaran İsrail güçlerinin daha sonra da sis bombaları ve biber gazıyla saldırdığı belirtildi.

foto-300.jpg

İsrail askerlerinin Müslümanlara namaz kıldıkları sırada düzenledikleri saldırı sırasında birçok Müslümanın yaralandığı ifade edildi. Mescid-i Aksa Basın Komitesi QPress sözcüsü yaptığı açıklamada, İsrail güçlerinin sabah saatlerinde Mescid-i Aksa'ya girmek isteyen Müslümanlara engel oldu.

yahu.jpg

Daha sonra Aksa'nın avlusunda namaz kılan Müslümanlara müdahale eden İsrail güçleri, onlarca Filistinlinin yaralanmasına neden oldu.

İşte Kanalahaber.com özel içeriğiyle saldırı anından görüntüler

 

 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 // mustafa kucukdere
hz.beygamber efendimize sormuslar kiyamet nezaman kopacak beygamber efendimiz şöyle demiş ahhir zamanda israil ogulları bir devlet kuraca dünyada ne kadar yehudü varsa oraya toplanacak orayı yalanci vennet edecek bunlar dunyada 60 80 100 sene hüküm sürecek ve dünyada akla hayele gelmiyen kotu anarşitlik yapacak ve müslüman lar bunları katliyam edecek her agaç ve daşlar dile gelecek arkamda yahudu vardiyecek...
13 Eylül 2015 14:45
lanetlenmişler
 // ....
Allahım kahruperişan eylesin sizi lanetlenmiş ırk mescidi aksaya kadar girdiniz rabbim yardımcıları olsun...
13 Eylül 2015 13:24
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler