YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail askerleri Mescid-i Aksa'yı basıp ateş açtı!
Kudüs'te Cuma namazından sonra, Mescid-i Aksa'ya giren İsrail askerleri ile cemaat arasında çıkan çatışmada, 1'i gazeteci, 3 Filistinli yaralandı.
İsrail askerleri Mescid-i Aksa'yı basıp ateş açtı!
08 Mart 2013 / 14:50 Güncelleme: 08 Mart 2013 / 15:09

 

Görgü tanıkları, İsrail askerlerinin, Cuma namazının kılınmasından hemen sonra Mescid-i Aksa'nın avlusuna girerek cemaati dağıtmaya çalıştığını, cemaatin İsrail güçlerini Cami avlusuna sokmak istememesi üzerine, İsrail askerlerinin plastik mermiyle ateş ettiğini bildirdi.
 
İsrail askerleri ile cemaat arasında yaşanan çatışmada 1'i gazeteci, 3 Filistinli yaralandı. Plastik mermi ve göz yaşartıcı bomba kullanan İsrail askerlerine karşı cami içerisindeki eşyaları fırlatan cemaatteki kadınların da, İsrail güçleri tarafından tartaklandığı, çatışmaların halen devam ettiği belirtildi.
 
 
AA
14:16
 // Kenan Akkuş
İsrail, bizim gibi hamaset yapıp, kınama mesajlarıyla uğraşmıyor. Onlar kendi inandıkları davayı, kusursuzca idame ediyorlar. Peki biz, onlar gibi ne yapabildik?
Hep hamaset, hep telin, hep kınama... Bir taş alıp fırlatabildikmi? Arap ülkelerinin durumu daha vahim. Arap liderler, koltuk ve saltanatı için hepsi birer Şaron dur. Yeri geldiğinde İsrailin 10 yılda yapamadığı katliamı, kendi halkına yapabiliyorlar. Hep din afyondur derler ya, asıl afyon, hamasettir....
09 Mart 2013 14:16
07:22
 // bilo
hani dünya kadınlar günüydü, ama hiç kimse yahudilerin filistindeki kadınlara uyguladığı zulmü görmüyor bile...
09 Mart 2013 07:22
sonunu hazırlıyor
 // osman tahmaz
sonunu kendi elleriyıe hazırlıyor dine saygısı insanlıga saygısı olmayan insanlıktan nasibini almamış yobaz terirös millet insan diyemiyorum insan saygılı olur daha ne diyeyim bunlar kelamdan da anlamazlar af edrsiniz sokaktaki köpege dur dersin durur bunlar ondanda anlamaz...
08 Mart 2013 14:02
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler