YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İslam ordusunun tatbikatı Rusları çok korkuttu
Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, Türkiye de dahil bazı ülkelerin güç kullanma niyetlerinin bu zamana kadar oluşturulan her şeye ölümcül darbe vuracağı uyarısında bulundu.
İslam ordusunun tatbikatı Rusları çok korkuttu
29 Şubat 2016 / 21:00 Güncelleme: 29 Şubat 2016 / 21:14

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, Suriye sınırındaki askeri hazırlıkların Rusya'yı endişelendirdiğini, Türkiye de dahil bazı ülkelerin güç kullanma niyetlerinin bu zamana kadar oluşturulan her şeye ölümcül darbe vuracağı uyarısında bulundu.

Ryabkov, haber ajansı "Rossiya Segodnya"da düzenlenen basın toplantısında şu açıklamayı yaptı:
"Suriye sınırındaki askeri hazırlıkların ve artan etkinliğin bizi endişelendirmemesi mümkün değil. Bu etkinliğe sebep olan ülkelerin hükümetlerinin bazı amaçları elde etmek için askeri güç kullanma niyetleri varsa; böyle bir girişim, şu ana kadar güçlükle oluşturulan her şeye ölümcül darbe olur."

Türkiye'de dahil olmak üzere bu ülkelerin yaşananların sorumluluğunu tam anlamıyla kavramaları gerektiğini vurgulayan Ryabkov, "ABD'nin yönettiği İŞID karşıtı koalisyonu bu durumda sorumluluğu Şam ve Rusya Federasyonu hükümetlerine yüklemek yerine dikkatlerini varılan anlaşmaları bozmamak için sadece IŞİD karşıtı koalisyonun bazı üyelerini dinleyen oluşumları kontrol etmeye yönlendirmeye çağırıyoruz" diye ekledi.

 

DHA

 // Burhan
Üzerine bomba yağdırdığınız silahsız masum insanlar, hastalar ve öğrenciler için şu ana kadar olan ölümcül darbeden başka bir şey miydi acaba? Adamlar aslında ne kadar korkak!...
01 Mart 2016 07:16
bunlara anca kendileri gibi olanlar insan der
 // yıldırım
Bu zamana kadar kan ve gözyaşından başka ne oluşturdunuzki haysiyetsizler sürüsü! Bunlar pislikten öte bir şey değil....
29 Şubat 2016 Pazartesi 23:34
 // koln
Ya Allah bimillah osmanli n donusu yasasin muslumanlik...
29 Şubat 2016 23:12
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler