YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
iPhone 6S için organlarını satışa çıkardılar
iPhone 6S için organlarını satışa çıkardılar
17 Eylül 2015 14:38
Yeni iPhone modellerine sahip olmak için yeni bir trend başladı. Çin'de onlarca kullanıcı iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'a para ayırabilmek için internet üzerinden organlarını satışa sundu.

Söz konusu ilanların ne kadarının gerçek olduğu bilinmezken yetkililerin kısa sürede bu duruma müdahale etmesi bekleniyor.

Apple gözünü Android kullanıcılarına dikti Apple gözünü Android kullanıcılarına dikti

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın özellikleri neler?iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın özellikleri neler?

Yeni iPhone modelleri iPhone 6S ve iPhone6S Plus'un 9 Eylül'deki tanıtımının ardından lansman sonrası görmeye alışkın olduğumuz çılgınlıklar da yeniden start aldı.

Çin'de yayın yapan People's Daily Online'da yer alan habere göre, yeni iPhone modelini satın almak için ülkede yeni bir trend başladı.

Böbreklerini online alışveriş sitelerinde satışa çıkaran onlarca kullanıcı olduğunu yazan gazete bunun sebebinin bu kullanıcıların yeni iPhone'a ayıracak bütçelerinin olmaması olarak gösteriyor.

Aynı habere göre, ülkede 4 bin 500 yuandan (2 bin 200 TL) başlayan fiyatlarla satışa sunulması beklenen akıllı cihaz için organlarını satışa sunan kişiler organları için 100 bin yuan (45 bin TL) istiyor.
Söz konusu trende dahil olup organlarını satışa çıkaran kullanıcıların ne kadarının ciddi olduğu bilinmezken, yetkililerin bu duruma müdahale etmesi bekleniyor.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler