YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İngiltere'den gündemi sarsan YPG/DEAŞ açıklaması!
İngiltere Büyükelçisi Richard Moore, koailsyonun Rakka'daki çirkin anlaşmadan haberinin olduğunu söyledi.
İngiltere'den gündemi sarsan YPG/DEAŞ açıklaması!
21 Kasım 2017 / 14:30 Güncelleme: 21 Kasım 2017 / 14:35

İngiltere Büyükelçisi Richard Moore, DEAŞ karşıtı koalisyonun Rakka'da YPG ile DEAŞ arasındaki anlaşmadan haberdar olduğunu söyledi. Moore, "Karar arazideki gruplar tarafından alındı, koalisyonun haberi vardı ancak bunu engelleyemedi." dedi.

"UTANÇ VERİCİ"

İngiliz Büyükelçi, NATO tatbikatında yaşanan skandal için 'çok utanç verici bir olay' ifadelerini kullandı. Büyükelçi, "Türkiye'yi anlıyorum ama bu bir kişinin işi, NATO'nun değil. NATO çok hızlı bir şekilde özür diledi." dedi.

TÜRKİYE'NİN S-400 ALIMI

Türkiye'nin NATO'dan uzaklaştığı iddialarını 'absürd' olarak tanımlayan Richard Moore, S-400 alımının Türkiye'nin kendi alacağı bir karar olduğunu söyledi.

 // Gazi kıbris
Yine diyorum bu üçüncü deyişimdir sayın cumhuruma bağlasınlar bana atomu uçakla amerikanın beyaz sarsyına kendimle beraber bırakayım yerle bir edeyim başlarına beyaz saraylarını...
23 Kasım 2017 14:36
 // Rasim DUMAN
Naaapsinlar abisi, engel olmayi cok istemisler ama bir turlu engelleyememisler, gucleri yetmemis !!! Aksi cocuklar ah...!!! Zamane teroristleri nooolucak, boyle besleyip buyutuyorsun, ondan sonra da ele avuca sigmiyorlar...!!! Kusurlarina bakmayalim, di mi...?!!!...
21 Kasım 2017 17:07
Ne şirret insansınız.Aldatmayı baş maharet sayıyor, omurgasızlıkta diret
 // belli belli
Ulan alçaklar davşana gaç tazıya dut demekten geri durmuyorsunuz....
21 Kasım 2017 Salı 12:47
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler