YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İngilizlerden çirkin Türkiye kampanyası!
İngilizlerden çirkin Türkiye kampanyası!
23 Şubat 2015 23:46
İngiliz gazetesi Daily Mail kadınların Türkiye’de tecavüze uğrama olasılığı olduğunu ileri sürerek yalnız tatile gitmeyin çağrısı yaptı.

International Women’s Travel Center sitesinin kurucularından Julie Kreutzer tarafından yapılan haberde, Türkiye dünyada kadınlar için tek başına tatil yapılacak en tehlikeli 10 ülkesi arasında gösterildi.
Gazete buna gerekçe olarak Mersin'de kaçırılarak vahşice katledilen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın olayını gösterdi. Daily Mail gazetesi ayrıca, Türkiye’de kadına tecavüz olayının halen Türk halkı arasında bir tabu olduğunu savundu.

Türkiye ile birlikte listeye giren 10 ülkenin adları ise şöyle sıralandı. Hindistan, Brezilya, Tayland, Mısır, Kolombiya, Güney Afrika, Fas, Meksika ve Kenya.

Etiketler:
kendi ülkenizin yediği haltları yazın önce...!!!
 // Muhafız
Ingiliz gazetesi Daily Mail Türkiye ile ilgili kara propaganda ve psikolojik harp yaparak haber yazıyorda neden kendi ülkesinin Bankası olan HSBC'nin Isviçre'de milyarlarca dolar vergi kaçakçılığının nasıl yapıldığının haberini yapamıyor ve yazamıyor acaba???!!!kendi ülkelerine gelince gerçekleri yazamıyor, başka ülkeleri karalamaya gelince hertürlü yalan haberi yazıyor...!!!...
24 Şubat 2015 Salı 00:45
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler