YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İngiliz basınından hükümete Ankara tepkisi
İngiltere'de yayın yapan The Independent gazetesi, Belçika'daki bombalı saldırılarını Belçika bayrağı asarak lanetleyen İngiliz hükümetini Ankara'daki saldırıda daha fazla kişinin yaşamını kaybettiğini belirterek eleştirdi.
İngiliz basınından hükümete Ankara tepkisi
23 Mart 2016 / 08:29 Güncelleme: 23 Mart 2016 / 08:44

İndependent, Ankara'da art arda yaşanan patlamaları ve verilen kayıpları hatırlatarak, Avrupa sessizliğini korurken Türkiye'de daha fazla kişinin yaşamını kaybettiğini vurguladı.

İngiliz The Independent gazetesi, Belçika 'da yaşanan terör olayının ardından Belçika bayrağı asarak terörü lanetleyen İngiliz hükümetini Ankara'ya karşı aynı hassasiyeti göstermediği için eleştirdi.

Brüksel'de yaşanan terör olayının ardından Paris Belediye Başkanı'nın ünlü Eyfel Kulesi'nin Belçika bayrağının renklerine bürüneceğini açıkladığını, İngiltere'nin Başbakanlık konutunda Belçika bayrağını yarıya çektiğini hatırlatan gazete, "Aynı sempati neden Ankara için de gösterilmedi?" sorusunu sordu.

DOWNING STREET'E NEDEN TÜRK BAYRAĞI ÇEKİLMEDİ

"Ankara'da geçen hafta 37 kişinin öldüğü terör saldırısından sonra Downing Street'e neden Türk bayrağı çekilmedi?" diyen İndependent, Ankara'da art arda yaşanan patlamaları ve verilen kayıpları hatırlatarak, Avrupa sessizliğini korurken Türkiye'de daha fazla kişinin yaşamını kaybettiğini vurguladı.


DHA

Öğrenecekler
 // Boğaçhan
Terörün ne olduğunu eşşek gibi öğrenecekler!...
23 Mart 2016 Çarşamba 12:08
hele şukur
 // Alperen
bazıları artık gerçeği görmeye başladılar. darısı bizim solcuların başına...
23 Mart 2016 Çarşamba 09:29
 // adem
Garip ama gerçek hangi terör örgütünün elinde hangi ülkelere ait silahlar diiye kimsenin düşünmemesi...
23 Mart 2016 09:26
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler