YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İnanılmaz bir olay yaşandı: 1 yaşındaki bebek ergenliğe girdi
İnanılmaz bir olay yaşandı: 1 yaşındaki bebek ergenliğe girdi
01 Haziran 2016 23:06
Hindistan'da dünyaya gelen bir bebek isimli erkek bebek, 'erken ergenlik' sendromuna yakalandı ve henüz 1 yaşındayken vücudunda yetişkin bir erkek gibi kıllar çıkmaya başladı. Bütün dünya bir yaşındaki bebeğin başına gelenleri konuşuyor.

1 yaşında ergenliğe girdi!

25 YAŞINDAKİ ERKEKLE TESTESTERON ORANI AYNI

Anne, bebeğinin cinsel dürtülerinin devreye girdiğini ve kasık bölgesindeki tüylerin bir hayli yoğunlaştığını gördüklerini ve daha sonra hastaneye koştuklarını söyledi. 

Hastanede yapılan tetkiklere göre, 1 yaşındaki bebeğin vücudundaki testesteron oranı 25 yaşındaki bir erkekle aynı seviyede. 

PENİSİ YETİŞKİN BİR ERKEĞİNKİ GİBİ

Yaşananlardan oldukça kötü olarak etkilenen Akash'ın annesi, "İlk başta kendi aramızda sadece olgun bir bebek diye şakalaşıyorduk ancak penisinin yetişkin bir erkek gibi erekte olması, bize bir şeylerin yanlış gittiğini gösterdi" diye konuştu. 

SEBEBİ TÜMÖRLER ANCAK...

Bebeğin doktora Vaishakhi Rustagi ise, "Genelde erken ergenliğin sebebi beyindeki veya midedeki bir tümördür. Ancak biz yaptığımız araştırmalarda böyle bir tümöre rastlamadık. Bu aile ve bebek için çok güzel bir haber" ifadelerini kullandı. 

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler