YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İlham Aliyev'den Erdoğan'a ve Türk halkına teşekkür
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye'nin her zaman Azerbaycan'a gösterdiği destek için müteşekkir olduklarını ileterek, Türk halkına saygılarını bildirdi.
İlham Aliyev'den Erdoğan'a ve Türk halkına teşekkür
02 Nisan 2016 / 20:30 Güncelleme: 02 Nisan 2016 / 20:41

Azerbaycan Devlet Ajansının (Azertac) haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İlham Aliyev arasında bir telefon görüşmesi gerçekleştirildi.

Görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan, cephe hattında yaşanan olaylarla ilgili Aliyev'e desteğini bildirdi ve Türk halkının her zaman Azerbaycan halkının yanında olduğunu vurguladı.

Aliyev de kendisine taziye dileklerinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, teşekkür etti.

Ermenistan-Azerbaycan çatışması ve Yukarı Karabağ sorununun çözümünde Türkiye'nin her zaman Azerbaycan'a gösterdiği destek için müteşekkir olduklarını ileten İlham Aliyev, Türk halkına saygılarını bildirdi. 

Gönüşmede Aliyev, Ermenistan ordusunun provokasyon yaptığını ve Azerbaycan mevzilerine saldırdığını belirterek, saldırının püskürtüldüğünü ve karşı tarafın gereken cevabı aldığını kaydetti. 


AA

Kardeşim
 // SELİM ÖZEK Van
Turkiye Azerbaycan dir Azerbaycan Türkiye'dir kardeşlerim için ölmeye hazırım Rabb'im sen şahit ol Rabb'im sen kardeşime yardımcı ol kardeşlerime yardımcı ol Rabbim Amin...
03 Nisan 2016 01:04
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler