YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İdam mahkumu cellatlarını böyle dövdü
İran'da idam edilecek mahkum celladını dövdü. Kelepçesini kıran mahkum cellatlarına uzun süre direndi. Canı için mücadele eden mahkumun o anları böyle görüntülendi.
İdam mahkumu cellatlarını böyle dövdü
22 Haziran 2015 / 22:46 Güncelleme: 22 Haziran 2015 / 23:08

İran'da idama mahkum edilen bir mahkum infaz edilmek üzere çıkarıldığı idam sehpasında dakikalarca direndi, çevresinde ne varsa tekmeleyerek devirdi, en sonunda kelepçesini kırmayı başardı ve cellatlarını da epeyce hırpaladı. O anlar infazı seyreden bir kişi tarafından cep telefonuyla gizlice saniye saniye görüntülendi.

İran'ın hangi kentinde çekildiği ve mahkumun hangi suçtan idama mahkum edildiği bilinmemekle birlikte, geceyarısı gerçekleştirildiği anlaşılan infaz epeyce ilginç ve bir o kadar da yürekleri sızlatan bir yaşam mücadelesine sahne oldu.

CELLATLARINI DÖVDÜ

Elleri arkadan kelepçeli olarak idam sehpasına çıkarılan mahkum iki cellat tarafından sandalyeye çıkarılmak istendi. Ancak iri yarı mahkum tam iki kez sandalyeyi tekmeleyerek devirdi.

Elleri bağlı halde cellatlarının elinden kurtulmaya çalışan mahkumun kelepçesi cellatlarıyla boğuşurken kırıldı. Elleri serbest kalan güçlü adam cellatlarını tekme ve yumruklarla epeyce hırpalarken imdada kenarda bekleyen askerler koştu.

İDAM EDİLDİ

Mahkum ancak yedi sekiz kişinin dakikalar süren çabalarından sonra etkisiz hale getirilebildi.
Görüntüler bu noktada son bulmakla beraber mahkumun kaçınılmaz sonundan kurtulamadığı bildirildi.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler