YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Her hafta bir Müslüman ya da Arap öldüreceğim"
Paris'te 129 kişinin öldüğü saldırıların ardından Kanada'da yaşayan bir adam her hafta bir Müslüman veya Arap öldüreceğini açıkladığı bir video yayınladı. Polis joker maskesi takan adamın peşinde.
"Her hafta bir Müslüman ya da Arap öldüreceğim"
18 Kasım 2015 / 13:15 Güncelleme: 18 Kasım 2015 / 13:42

Kanada’nın Quebec eyaletinde yaşayan adamın Joker maskesi takarak çektiği videoda her hafta bir Müslüman veya Arap öldüreceğini söyledi.

Montreal Gazette’in haberine göre, YouTube’a yüklenen videoda Joker maskeli kişi, hükümetin Quebec’teki Müslüman ve Araplarla ilgili “hiçbir şey yapmaması” durumunda kendisinin harekete geçeceğini açıkladı.

Kameraya silahını gösteren adam, daha sonra her hafta bir Müslüman veya Arap öldüreceğini söylüyor ve buna önümüzdeki hafta başlayacağını vurguluyor.

Adam, YouTube’dan kaldırılan videoda yalnız olmadığını ve cinayetlerde kendisine yardım edecek insanlar olduğunu belirtiyor.

Video sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

1
 // 1
Bu kimin soytarısı hollande nin mi çok güldüm ya ömür ve vakit bellidir gel bizde Müslümanız Allah'ın takdiridir alabiliyorsan gel al canımızı korkak soytarı seni...
18 Kasım 2015 17:15
a
 // a
Islam corafiyasina saldiri,ta peygamber salatü ve sellem ef beri yapiliyo , yeni bur hamle degil!!...
18 Kasım 2015 13:42
 // Nihat
Böylece saldırıların amacı ortaya çıkıyor. Anlaşılan o ki müslümanları çok çetin günler bekliyor. Islam coğrafyasına büyük saldırılar yapılacak...
18 Kasım 2015 12:48
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler