YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hayaletler çanı çaldı!
Hayaletler çanı çaldı!
15 Mayıs 2013 10:41
İngiltere'de bir rugby kulübünde bulunan sipariş çanının aniden sallanarak çalmaya başlaması ve kulüp çalışanlarının şaşkınlığı saniye saniye kameralara yansıdı.

Kulübün güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, çalışanlar, öğleden sonra yaşanan olayda, tezgah üzerindeki çanın aniden çalmaya başlamasıyla korkuyla karışık bir şaşkınlık yaşıyor.

Kulübün işletmecileri, görüntüleri defalarca izlediklerini ve olayın bir şaka olmadığını ifade etti. Kulüp çalışanları da, içeride çanı çalacak kendilerinden başka kimsenin olmadığnı ve olay karşısında büyük ürperti yaşadıklarını söyledi.

19 yaşındaki Tasmyn Burns, "Hepimizi yerimizden zıplattı, çünkü bir hayli yüksek sesle çalıyordu. Gerçekten ancak birilerinin sallamasıyla bu kadar şiddetli bir ses çıkabilirdi" dedi.

Burns, "Birinin şaka yapıyor olabileceğini düşündüm ancak orada kimsenin olmadığını görünce tüylerim diken diken oldu, şoke oldum" diye konşutu.

Çalışanlar, çanın, kulübün 30 senedir müvadimi olan ve geçtiğimiz günlerde vefat eden 64 yaşındaki Nigel Harris'in ruhu tarafından çalınmış olabileceğini ifade etti.

 

İHA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler