YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Havadaki yolcu uçağını su bastı
Havadaki yolcu uçağını su bastı
04 Temmuz 2014 20:00
Los Angeles-Melbourne seferini yapan uçakta olmaz denilen oldu! Havada yol alan uçağı su bastı ve kalkışından 1 saat sonra acil iniş yapmak zorunda kaldı

ABD'nin Los Angeles kentinde havalanarak Avustralya'nın Melbourne kentine giden yolcu uçağını havada su bastı.

Los angeles-Melbourne seferini yapmak üzere harekete geçen uçağın tavanından sızan su, yolcular arasında paniğe neden oldu. Islanmamak için koltuklarından kalkan yolcuların endişeli anlar yaşadı.

Sızıntı nedeniyle bazı koltuklar ve koridorun bir kısmı su ile kaplandı. Uçaktaki yolcular arasında ABDD'li oyuncu Yvette Nicole Brown da vardı.

Brown, Twitter'da, "Los Angeles'a dönüyoruz. Uçağın koridorundan bir dere akıyor" yazdı. Uçak, kalkışından bir saat sonra Los Angeles'a döndü.

Avustralya Havayolu Qantas'tan yapılan açıklamada, sızıntının yolcuların güvenliği için tehlike oluşturmadığı belirtildi.

Sızıntıya su borusunda meydana gelen bir patlamanın neden olduğu tahmin ediliyor.

21:48
 // UÇAKTA DUŞ SEFASI
Aman bir yeriniz ıslanmasın, sonra boğulursunuz. Sanki tsunami olmuş. Uçaktaki suyun kapasitesi neymiş ki, acil iniş yapmış. Tek tehlikeli yanı elektrik aksamının zarar vermesi. Uçak, suyu bir cebinden alıp öbür cebine koymuş. Ekstra bir ağırlık binmiyor. Bu uçağa binenler hep mi, panik atak oluyor?...
04 Temmuz 2014 21:48
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler