YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hamit'in hedef tahtasındaki isimler
Hamit'in hedef tahtasındaki isimler
13 Ekim 2011 09:00
3-1'lik Almanya hezimeti sonrası Milli takım oyuncularının kendilerine iyi bakmadıkları eleştirisinde bulunan milli oyuncu Hamit Altıntop'un hedefindeki isimlerin Servet, Arda, Emre ve Gökhan Gönül olduğu ileri sürüldü.

Almanya milli maçındaki 3-1’lik mağlubiyetten sonra “Ben 6 aydır oynamıyorum, ama bende bir fark gördünüz mü?” diyerek Milli Takım’daki oyuncuların kendilerine iyi bakmayıp ekibe zarar verdiğini söyleyen ve eleştirilerine daha düşük dozda da olsa Azerbaycan maçı sonrasında da devam eden Hamit Altıntop’un eleştiri oklarındaki isimlerin Servet, Emre Belözoğlu, Arda Turan ve Gökhan Gönül olduğu öğrenildi.

Bu oyuncuların kamp boyunca Hamit ile aralarında soğukluk olduğu ve yemeklerde bile biraraya gelmemeye özen gösterdikleri belirtilirken, Hamit’in Arda ve Gökhan Gönül’ü ayrıca uyarmaya çalıştığı ancak bu davranışının olumlu karşılanmadığı ifade edildi.

Bu soğukluğa rağmen, Azerbaycan maçında Emre’nin oyundan çıkarken kaptanlık pazubandını Hamit’in koluna kendi eliyle takması ise “Zeytin dalı uzattı” diye yorumlandı.

Star

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler