YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hamas'tan Paris saldırısına kınama
Hamas'tan Paris saldırısına kınama
11 Ocak 2015 16:00
Filistin İslami Direniş Hareketi, (Hamas) Fransa'nın başkenti Paris'te Charlie Hedbo dergisine düzenlenen saldırıyı kınadı.

Hamas'tan yapılan yazılı açıklamada, "Hamas, Paris'teki saldırılar ile ilgili kesin konumunun, Müslüman Alimler Birliği'nin Paris'teki Charlie Hedbo dergisine düzenlenen saldırıyı kınaması ve hiçbir fikir ayrılığının öldürmeye bahane olmadığı yönündeki açıklaması ile uyumlu olduğunu vurguluyoruz. Binyamin Netanyahu'nun Hamas ile küresel terörü ilişkilendirmeye yönelik girişimini de kınıyoruz. Bu girişimler boşunadır ve kimseyi inandıramayacaktır. Hamas Uluslararası toplumun Filistinli çocukları öldüren İsrail terörünü ele almasını talep ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

Fransa'da bir tescilli terörist!
 // Ömer
Küresel terörün destekçisi,küresel fuhuş ve uyuşturucunun finansör ve organizatörü siyonizmin yeryüzündeki felaketlerde yardım amaçlı gittiği her yerde ilk yaptıkları şey felaket ortamından istifade edip fuhuş ve organ nakli için öncelikle çocuk kaçırmakta mahirdirler.O nedenle küresel terörizm ile en güzel ilişkilendirilecek kişi ve devlete en güzel ve tek örnek güneydeki paralelcilerin sevdikleri,aşık oldukları kadim devletidir.bunu herkes biliyor.günü geldiğinde yalnızlığı ile helak olacaktır...
11 Ocak 2015 Pazar 18:34
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler