YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halifeliği değil bu konuşuluyor!
Halifeliği değil bu konuşuluyor!
08 Temmuz 2014 00:00
Halifeliğini ilan eden IŞİD lideri Abu Bakr Bağdadi'nin ortaya çıkan ilk görüntülerinde kolundaki saat sosyal medyanın dikkatini çekti.

Adını İslam Devleti olarak değiştiren IŞİD örgütünün halife ilan ettiği Abu Bakr Bağdadi olduğu iddia edilen kişinin görüntüleri sosyal paylaşım sitelerine yüklendi.

Namaz kıldırmadan önce hutbeye çıkan Bağdadi, Müslümanların aralarından bir imam seçmesinin vazifeleri olduğunu söyledi ve "Bu ağır sorumluluğa ben getirildim. Sizin en iyiniz değilim. Bu yüzden doğru işlerimde bana yardım edin, yanlışımızı gördüğünde tavsiyelerinizle beni doğru yola yönlendirin" dedi.

Halifenin kolunda çakma Rolex

Irak’ta kendini halife ilan eden Ebu Bekir Bağdadi’nin dünyaya ilk kez kendini gösterdiği o görüntülerle ilgili bir tartışma alevlendi. Sosyal medyada hızla yayılan o tartışmanın konusu halifenin kolundaki saat oldu. Ebu Bekir Bağdadi’nin kolundaki saatin Rolex olduğu düşünülüyor.

                        1-221.jpg

2-076.jpg

3-043.jpg

02:05
 // HAYLAYFCI (Half Life)
At yürür, kalır izi; it ürür kalır sazı.
(hehhehhe, benden de iyi ata sözü üreten adam olur. Hakkım yeniyor, o ayrı)...
08 Temmuz 2014 02:05
00:05
 // NURSUZ MENDEBUR
O değil de, tipi Basra yahudilerine benziyor. Senin yüzünde Allah'ın nuru yoksa, istersen Hırka i Şerif'i (s.a.v.) giy. Nur yok sende nur!...
08 Temmuz 2014 00:05
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler