YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Haftada bir dayak yiyecek!
Kung fu bilen karısından çok sık dayak yiyen Çinli bir adam, sonunda karısıyla bir kontrat imzaladı ve haftada bir dayak yemek için anlaştı.
Haftada bir dayak yiyecek!
02 Aralık 2009 / 20:40 Güncelleme: 02 Aralık 2009 / 20:41

Aile içi şiddetin hiçbir türlüsü kabul edilemezken, Çin'de adamın biri çözümü bunu kontrata bağlamakta buldu.

32 yaşındaki Çinli adam, kung fu dövüş sanatı dersleri alan karısından o kadar çok dayak yiyordu ki sonunda karısıyla haftada bir kez dayak yiyeceği şekilde bir anlaşma yaptı.

Adamın karısı, "Ben onu dövmek istemiyorum ama kaçınılmaz bir şekilde tartışıyoruz ve ben kendime engel olamıyorum" dedi. Üç hafta önce anlaşma imzalamalarına rağmen de üç kere eşini dövdüğünü ekledi.

Adam, satış müdürü olan eşinin küçüklüğünden beri kung fu dersleri aldığını ve kendisinin de onun bu güçlü ve bağımsız halinden etkilendiğini söyledi.

Adam ilk yediği dayağı da hiç unutmamış: "Flört evremizdi. Saçına garip bir şekil vermişti, dişi aslana benzemişti. Ben de onunla dalga geçtim ve akabinde de kötü şeyler söyledim. İlk kez kung fu'suna o zaman maruz kalmıştım."

Hiçbir tartışmayı kaybetmeyi sevmediğini söyleyen adam bazen dayak yememek için dudaklarını ısırdığını ama sonunda yine her yeri yara bere içinde kaldığını anlattı. Sonunda da aile büyüklerinin karşısında bir anlaşma imzalamaya karar vermişler.

Her ne kadar dövse de karısı ne zaman kocasını mor bir gözle görse çok pişmanlık duyuyormuş: "Şimdi bir anlaşmamız olduğuna göre şiddet kullanma konusunda kendimi dizginleyeceğim."

Aileler ise yine de umutlu: "İyi bir evlilikleri var dolayısıyla bir şey söyleyemiyoruz."

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler