YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Garnier'den o iddiaya jet yanıt!
Garnier'den o iddiaya jet yanıt!
06 Ağustos 2014 15:40
"Dünyaca ünlü kozmetik markası 'Garnier' İsrailli kadın askerlere mücadelelerinden dolayı birer güzellik seti hediye etti" iddiası gündeme bomba gibi düşerken firmadan da jet yanıt geldi.

Dünyaca ünlü kozmetik markası “Garnier” Gazze’de Filistinlilere karşı saldırılarda bulunan İsrailli kadın askerlere mücadelelerinden dolayı birer güzellik seti hediye etti.

Kozmetik ürenlerle fotoğraf çektiren kadın askerlerin bu görüntüsünün Facebook’da yayınlanması sosyal medyada büyük bir tartışma yarattı.

Güzellik setini İsrailli kadın askerlere hediye eden firma bıraktığı mesajda  ise “Ülkeleri için mücadele eden sevgili kadın savaşçılarımıza bu seti hediye etmekten gurur duyuyoruz” dedi. Garnier markasının bu hediyesine tepki gösteren çok sayıda kişi özellikle Twitter kanalı ile bu ürünlerin boykot edilmesini istediler.

Garnier'den açıklama geldi
 
Garnier, sosyal medyaya yansıyan fotoğrafta görülen ürün dağıtımının o bölgede hizmet veren yerel bir perakendecinin kararı ve  insiyatifi doğrultusunda gerçekleştirildiğini açıkladı.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler