YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Gardaş' son darbeyi sağlam vurdu!
Fetullah Gülen ile yapılan röportajı yayınlamak isteyen televizyon kanalını daha önce geçici olarak kapatan Azerbaycan şimdi de lisansını iptal etti.
'Gardaş' son darbeyi sağlam vurdu!
01 Ağustos 2016 / 02:38 Güncelleme: 01 Ağustos 2016 / 08:36

Azerbaycan, Gülen röportajı yayınlamak isteyen televizyon kanalını önce geçici olarak kapattı ve şimdi de lisansını iptal etti.

Azerbaycan'da faaliyet gösteren ANS kanalı, Fetullah Gülen ile Amerika Birleşik Devletleri'nde yaptığı röportajı yayınlamak isteyince, Azerbaycan İletişim ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından geçici olarak kapatılmıştı. Bugün ise Mahkeme tarafından kanalın tüm lisansları iptal edildi.

TÜM LİSANSLARI İPTAL EDİLDİ

Bakü Temyiz Mahkemesi'ne Milli Televizyon ve Radyo Konseyi'nin ANS Bağımsız Yayın ve Medya Şirketi lisansının iptal edilmesi ile ilgili başvurusunun ardından bugün görülen davada kanalın tüm lisanları iptal edildi.

TÜRKİYE-AZERBAYCAN İLİŞKİLERİNİN BOZULMAMASI İÇİN

Milli Televizyon ve Radyo Konseyi Türkiye ile Azerbaycan arasında stratejik ortaklık ilişkilerinin bozulmasına yönelik tahribatın önlenmesi, açıkça terörün propagandasına yol vermemek amacıyla ANS Kanalı'nın yayımının geçici durdurulması talep etmiş ve kanalın yayımı durdurulmuştu.

Sağol Gardaş
 // Adıyaman'lı Akın
İşte dost Gardaş diye buna derim kırk dereden su getirene değil. Türk'e Türk'ten başka dost olmaz...
01 Ağustos 2016 09:26
 // Ömer
gülben ergen kızmadan (gerçi millet haftalardır bir karşılık beklentisi içerisinde olmadan sadece insanca yaşamak ve ülkesine çıkmak için meydanlada iken ONLAR tatlı uykylarında nasıl olsa bedeller in karşılığı Ödül olarak altın tepsi ile onlara sunulacak) bazı hainler halen mel'unluk peşinde ironi yapıyor......
01 Ağustos 2016 08:06
 // Turan yaşıt
Gerçek gardaşsın...
01 Ağustos 2016 05:40
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler