YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fransız üyeden hasta adam çıkışı: Gerçek hasta adam AB'dir...
ENF Fransız üyesi Edouard Ferrand, AB yetkililerinin tavrını eleştirerek, "Bir asır önce Türkiye’den Avrupa’nın hasta adamı olarak bahsediyorduk ama sanıyorum bugünün gerçek hasta adamı Avrupa Birliği'dir." ifadelerini kullandı.
Fransız üyeden hasta adam çıkışı: Gerçek hasta adam AB'dir...
13 Eylül 2017 / 05:40 Güncelleme: 13 Eylül 2017 / 07:42

ENF Fransuz üyesi Edouard Ferrand, AB'nin Türkiye'ye yönelik tavrını eleştirdi. Ferrand, gerçek hasta adamın Avrupa Birliği olduğunu ifade etti.

Parlamentoda Avrupa'nın Türkiye'ye tavrını eleştiren Ferrand, şunları söyledi:

"Türkiye’yi hiç bir sonucu olmayacak müzakere masasına davet ettiniz. Göçmenleri AB üyeliği karşılığında değiş tokuş yapmayı istediniz. Avrupa halkı felaket projenizi istemiyor. Yolunuzu şaşırdınız. Türkiye, büyük ülke, bu büyük halk, sizin teklifinizden farklı bir şey hak ediyor.

Sonu belli olan bir süreçte hem Türkiye’ye, hem de AB’ye zaman kaybettirdiniz. Bir asır önce Türkiye’den Avrupa’nın hasta adamı olarak bahsediyorduk ama sanıyorum bugünün gerçek hasta adamı Avrupa Birliği'dir."

 // bascavus
Dünya uyandı artık her ülke herseyi yapıyor bü örgüt kokusmustur bitmiştir bunu kuran yahudilerdjir adam doğru söylemiş 2023 turkiyeninhur olacağı yıldır...
13 Eylül 2017 09:01
 // Hüseyin Aytekin
Doğru söze nehacet...
13 Eylül 2017 07:49
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler