YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fransa'daki saldırı akıllara o kareyi getirdi
Nice'teki saldırının ardından, dünyanın teröre bakışının artık değişmesi gerektiği vurgulanıyor. 84 kişinin öldüğü saldırı saldırıyla birlikte Hollande'ın PYD Eşbaşkanı ve yöneticisini Elysee Sarayı'nda kabul ettiği anlara dair kare akıllara geldi.
Fransa'daki saldırı akıllara o kareyi getirdi
15 Temmuz 2016 / 05:30 Güncelleme: 15 Temmuz 2016 / 08:44

Nice'teki korkunç terör saldırısının ardından Fransa Cumhurbaşkanı Hollande'ın PYD/PKK Eşbaşkanı ve yöneticisini Elysee Sarayı'nda kabul ettiği anlara dair kare akıllara geldi.

TERÖRÜN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ

Nice'teki terör saldırılarının ve ölen onlarca kişinin ardından terörün dini, ırkı, milleti ve vatanı olmadığı vurgusuna yeniden ihtiyaç duyulduğu ortaya çıkıyor.

Hollande'ın akıllara gelen bu fotoğrafı ise kötü bir örnek olarak gösteriliyor; "Senin teröristin kötü benimki iyi mantığını artık kenara bırakmak gerekir" anlayışının tüm dünya ülkeleri tarafından kabul edilmesi gerektiği bir kez daha karşımıza çıkıyor.

SARAY'DAN MEMNUN AYRILAN TERÖRİSTLER

PYD/PKK Eşbaşkanı Asiya Abdellah ile PYD/PKK'nın kadın ve çocuklardan sorumlu yetkilisi Nassrin Abdalla'nın görüşmede Hollande'dan silah ve lojistik desteğini istemişti.

İki PYD/PKK yetkilisi, basına yaptığı açıklamalarda Hollande ile görüşmelerinden büyük memnuniyetle ayrıldıklarını dile getirirmişti.

 

 // fatih
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
15 Temmuz 2016 Cuma 14:04
 // Oguz
Hic üzülmedim Beter olursunuz insallah....
15 Temmuz 2016 09:48
Beter olun
 // uykucu
madam miterand'dan bu yana pkk sevici olan Fransa ve pyd sergisine ev sahipligi yapan Avrupa Parlementosu....
15 Temmuz 2016 Cuma 09:31
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler