YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fransa'daki kaosun sembolü oldu
Nantes'de objektiflere takılan bu an, Fransa'daki eylemcilerin protestoları sürdürmekteki kararlılığının bir sembolü olarak yorumlandı.
Fransa'daki kaosun sembolü oldu
03 Haziran 2016 / 06:24 Güncelleme: 03 Haziran 2016 / 07:35

Çalışma yasa tasarısını protesto eden binlerce kişi bugün de sokaklara döküldü

Nantes'de objektiflere takılan bu an, Fransa'daki eylemcilerin protestoları sürdürmekteki kararlılığının bir sembolü olarak yorumlandı. Eylemci, fırlatılan bir gaz bombasını yanında getirdiği tenis raketiyle karşılarken görüntülendi.

Fransa'da ülke genelinde devam eden protestolarda polisin sert müdahalesi tartışma konusu olmaya devam ediyor. Rennes kentinde polis, bir grup göstericinin çevre yoluna çıkma girişimini engellemek için araçlarını göstericilerin üzerine sürdü.

Avrupa Şampiyonasına kadar..
 // Hancıoğlu
İnanılmaz bir sansür uygulanıyor. Basına özgürlük diyenler nerede? Avrupa şampiyonası başlayınca binlerce yabancı basın orada olacak..Hangi birine sansür uygulayacaksın.10 gün içinde çözdünüz çözdünüz...Yoksa Dünyaya manşet olacaksınız..Balçıkla sıvayamassınız......
03 Haziran 2016 Cuma 09:01
FRANSA HALKI EYLEMDEN VAZGEÇMEMELİ
 // ismail emre
Fransa halkının devletine boyun eğdirene kadar eylem yapmasını destekliyorum...Hatta sol partilerin bu eyleme katılmaları gerekiyor......
03 Haziran 2016 Cuma 08:01
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler