YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fransa'da terör propagandası yapan siteye ziyarete hapis cezası
Fransa'da terörü teşvik eden internet sitesini ziyaretin cezası 2 yıl hapis + 30 bin Avro para cezası olarak belirlendi.
Fransa'da terör propagandası yapan siteye ziyarete hapis cezası
18 Ağustos 2016 / 07:48 Güncelleme: 18 Ağustos 2016 / 07:54

Le Monde'un haberine göre, terör örgütlerinin propagandasını yapan ya da teröre teşvik ettiği belirlenen internet sitelerine girenlerin 2 yıla kadar hapis cezası ve 30 bin avro para cezasına çarptırılacağı belirtildi. Cezalar, sosyal medya hesaplarında bu yönde paylaşımda bulunanlar için de geçerli.

Fransa'da hükümet, terör saldırıları nedeniyle 14 Kasım 2015 tarihinde başlayan ve tüm ülke genelinde uygulanan sıkıyönetim halini sürdürüyor. Söz konusu cezalar, 25 Mayıs'ta onaylanan reform yasalarıyla birlikte yürürlükte.

LE MONDE "FOTOĞRAFLARI YAYINLAMAYACAĞIZ" DEMİŞTİ

Le Monde gazetesi, Fransa'da bir kilisede gerçekleştirilen ve bir rahibin boğazı kesilerek öldürüldüğü IŞİD saldırısının ardından son dönemde ülkede gerçekleştirilen terör saldırılarıyla ilgili fotoğrafları yayınlamama kararı aldıklarını açıklamıştı.

Le Monde'de yayınlanan başyazının ardından Fransız medyasından bir çok kurum karara desteklerini belirtmişti.

ORASl FRANSA ➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷➷
 // Halîme Gözüpek
Burası ise, mel'ûnMünafıkların, zındıkOğluZındıklar'ın, fasıkOğluFasıklar'ın, hınzırOğluHınzırıkların egemen olduğu Hınzıransa!!!...
18 Ağustos 2016 Perşembe 15:33
BAYDIN ADİL ÖKSÜZÜ UÇAĞIYLA GÖTÜREBİLİR . DİKKAT EDİN EMİ.
 // hursit dilaver
hemen savunmaya geçin,özür dileyin,en kısa zamanda açacağız deyin, bİzden bir işgüzarın işi,hatta bir KRİPTO FETÖCÜNÜN İŞİ falan deyin.bu batı korkusu size uyku da uyutmaz.O YÜZDEN O VATAN EVLADI POLİSLERİMİZ ŞEHİT OLUP DURUYOR.92LERDE BAZI GAZETELER HAVAYA UÇURULMULŞTU DA GIK ÇIKMAMIŞTI.ŞİMDİ SADECE KAPANDI DİYE ÖZÜR DİLİYORUZ.hem de can dündardan mı.neyse sabretsinler biz bu kafada oldukça, BAYDIN gelecek ve o gazeteyi açacak,giderken de bir kaç FETÖyü uçağına alacaktır..ADİL ÖKSÜZÜ MESELA.....
18 Ağustos 2016 Perşembe 15:10
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler