YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fox News'te darbe girişimiyle ilgili skandal yorum
Sebastian Gorka, ABD'nin Fox News kanalında, 15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişimiyle ilgili skandal bir yorum yaptı. Gorka, darbe girişiminde iyilerin kaybettiğini ifade etti.
Fox News'te darbe girişimiyle ilgili skandal yorum
27 Temmuz 2016 / 20:38 Güncelleme: 27 Temmuz 2016 / 20:39

FETÖ'cü teröristlerin yaptığı darbe girişiminin ardından ABD'nin Fox News kanalında açıklamalarda bulunan Sebastian Gorka, "Önemli olan şu ki darbeyi iyiler kaybetti. 

Darbeler iyi ya da kötü olabilir ki Atatürk'ün modelinde ordu modern Türk devletinin sekülerliğinin garantörü olan kurumdu. Ordu Müslüman kardeşler özentisi Erdoğan'dan çok çekti." ifadelerini kullandı.

"MÜSLÜMAN KARDEŞLER" VURGUSU ŞAŞIRTMADI

Gorka'nın, yaptığı "Müslüman Kardeşler (İhvan-ı Müslimîn)" göndermesi, Mısır'da 2013'te yapılan Sisi darbesini akıllara getirdi. Sisi'nin darbeyle devirdiği seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, Müslüman Kardeşler'in de lideriydi.

Mısır'da gerçekleştirilen darbe sonrasında başta ABD olmak üzere tüm Batı dünyası sessiz kalmıştı. 

üzgün olduklarına göre
 // hasan pala
abd, ab, israil ve himaye ettikleri köpekleri kaybettiler. Türkiye kazandı....
27 Temmuz 2016 23:31
NE BEKLİYORDUNUZ
 // CEM
Tersi olsaydı şüphelenmek gerekirdi.Bunlar aynı ...
27 Temmuz 2016 Çarşamba 23:29
Kendilerini târif etmişler
 // Rasim DUMAN
FOX Siyonist Yahudiler'in ABD'deki en müessir yayın organlarından biridir. Türkiye'deki katillere, hainlere, alçaklara sahip çıkmaları gayet normaldir. Tabiî böylece de, darbecilerin ve F.GÜLEN'in "kimlerle dost" olduğunun da, yeni bir delilidir. F.GÜLEN'i hâlâ "hoca" zânneden avanak/andavallılara duyurulur....
27 Temmuz 2016 Çarşamba 22:01
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler