YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Firar girişimi başarısız oldu!
Amerika'da şüphelinin firar girişimi kırılmaz camda son buldu... Filmlerdeki gibi bir kaçış sahnesi bekleyen ve camın kırılacağını sanan süphelinin firar girişimi işte kamerelara böyle yansıdı...
Firar girişimi başarısız oldu!
19 Ocak 2010 / 14:16 Güncelleme: 19 Ocak 2010 / 14:17

Amerika Birleşik Devletleri’nden bir şüphelinin mahkemeden firar girişimi, atlamaya kalkıştığı katın kırılmayan camlarında bitiverdi.

Daily Mail’in haberine göre, daha önce hırsızlıktan mahkum olduktan sonra kefaletle serbest bırakılan 19 yaşındaki Travis Copeland, kefalet koşullarını ihlal etmekten tekrar mahkemeye çıkarıldı. Hakimin yeniden tutuklama kararından sonra cezaevine götürülmek üzere mahkeme salonundan çıkarılan acemi sanık, gardiyanların elinden kurtularak camlara doğru fırladı.

Kendisini ikinci kattan aşağı atmak için bütün hızıyla camlara sıçrayan Copeland beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Dev camın Hollywood filmlerindeki gibi aşağı inmesini bekleyen acemi firari, camın duvar kadar sağlam çıkmasıyla olduğu yere düşüverdi.

Cama çarpmanın etkisiyle sersemleyen Travis Copeland, ellerindeki silahlarda olayı izleyen şaşkın gardiyanlara teslim olmak zorunda kaldı.


 

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler