YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cüler mitingin sesini bastırmak için çim biçme makinelerini çalıştırdılar
FETÖ üyeleri, mitingde konuşan liderlerin sesini bastırmak için FETÖ elebaşı Gülen'in kompleksinde ve etraftaki bazı evlerin bahçelerinde yüksek desibelli çim biçme makineleri çalıştırdı.
FETÖ'cüler mitingin sesini bastırmak için çim biçme makinelerini çalıştırdılar
08 Ağustos 2016 / 10:14 Güncelleme: 08 Ağustos 2016 / 10:17

İstanbul Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşılığından gıyabi tutuklu Fetullah Gülen'in yaşadığı Pensilvanya'nın Saylorsburg kasabasında canlı yayınlandı.

ABD'nin değişik eyaletlerinden gelen Türkler, Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne destek vermek amacıyla Gülen'in Pocono dağı eteğindeki kompleksinin önünde toplandı. Türk vatandaşlar, ellerinde Türk bayrakları ve pankartlarla FETÖ karşıtı sloganlar attı.

ÇİM BİÇME MAKİNELERİNİ ÇALIŞTIRDILAR

FETÖ üyelerinin, mitingde konuşan liderlerin sesini bastırmak için Gülen'in kompleksinde ve etraftaki bazı evlerin bahçelerinde yüksek desibelli çim biçme makineleri çalıştırdıkları görüldü. Söz konusu makinaların, mitingin sesini bastıramadığı dikkati çekti.

FETÖ elemanları ayrıca, mitinge gelen Türkler araçlarını park edemesinler diye bölgedeki tüm park alanlarının önüne şerit çektiği gözlendi.


AA

 // Mutlu
Madem kendine bu kadar güveniyordun, her yerde bu kadar taraftarın vardı, iki yüzlülükte,takkiye de de bu kadar "başarılısın"kurdursaydın bir parti,gireydin seçime. Ama o zaman kaybetme ihtimali yüksekti tabi,hem Sayın Erdoğan'ın da mutlaka yok edilmesi gerekiyordu. O yüzden CIA işi şansa bırakmadı ve darbe dedi....
08 Ağustos 2016 11:48
 // HALK ÖZEL HAREKET
IDAM edileksin fetö davul zurna esliginde boşuna cabalama kurtulamayacaksin...
08 Ağustos 2016 11:47
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler