YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FETÖ'cüler ABD kongresinde Türkiye'ye kin kustu!
ABD’deki FETÖ skandallarına bir yenisi daha eklendi. FETÖ’cü Alp Aslandoğan, kongre çatısı altında konferans verdi. Teröristbaşı Gülen’in sözcüsü, kongrede Türkiye’ye kin kustu, örgütü aklamaya çalıştı.
FETÖ'cüler ABD kongresinde Türkiye'ye kin kustu!
11 Ocak 2017 / 10:00 Güncelleme: 11 Ocak 2017 / 10:21

FETÖ elebaşına ev sahipliği yapan ABD, Türkiye ile ilgili düzenlenen kongrede teröristbaşı ve örgütünün propagandasının yapılmasına da izin verdi. 

9 Aralık 2016'da ABD Kongresi'nde düzenlenen Türkiye ile ilgili skandal brifingde FETÖ'nün ABD'deki çatı derneği olan Ortak Değerler için İttifak Başkanı olan FETÖ elebaşı Gülen'in sağ kolu Alp Aslandoğan, İnsan hakları örgütü PEN Amerika'nın Direktörü Karin Karlekar ve Bipartisan Politika Merkezi üst düzey politika danışmanı Nicholas Danforth katıldı.

KATILIMCILARIN HEPSİ FETÖ'YÜ AKLAMAYA ÇALIŞTI

Akşam gazetesinin haberine göre, FETÖ sözcüsü Aslandoğan resmi kayıtlara geçen sunumunda Türk halkı ve hükümeti hakkında yalan, manipülatif ve karalamalarla dolu senaryolar uydurup kongreden Türkiye'ye yönelik baskının devam ettirilmesini istedi.

FETÖ sözcüsü Aslandoğan resmi kayıtlara geçen sunumunda Türk halkı ve hükümeti hakkında yalan, manipülatif ve karalamalarla dolu senaryolar uydurup kongreden Türkiye'ye yönelik baskının devam ettirilmesini istedi. 

Brifingde dikkat çeken bir başka nokta ise başta moderatör olmak üzere tüm katılımcıların ortaklaşa FETÖ ve elebaşı Gülen'i masum göstererek savunmalarıydı.

TERÖRİSTBAŞI GÜLEN'E KALKAN OLDULAR HDP'Yİ SAVUNDULAR

Amerikan Kongre'sinin resmi kayıtlarında ana doküman olarak yer alacak bu önemli brifingi sabote eden isimlere Kongre yetkililerinin de katılması Obama yönetiminin Türkiye'ye bakışını yeniden ortaya koydu. 

Aslandoğan sözlerine Gülen'i savunarak başladı ve FETÖ'nün elebaşını suçlanmasına karşın hakkında hiçbir delil olmadığı yalanını uydurdu. 

Aslandoğan komplo teorisine Kürtler, Aleviler, gazeteciler, ulusalcılar, işadamları ve akademisyenlerin de Erdoğan'ın direktifleriyle tutuklandığı yalanını koydu ve HDP'lileri savunmayı da ihmal etmeyerek "Türkiye Parlamentosu'ndaki 9 Kürt üye Kasım ayında tutuklandı" diye konuştu.

ulan siz neymişsiniz böyle..bu ne şerefsizlik
 // hursit dilaver
fetöculerin kadınlarına tecavuz ediliyör diyen şerefsiz adam.bunu kimse yapmaz.kimseye de tecavuz edilmez.ama sen bunu amerikan dingillerine anlatınca ayağa mı kalkacaklar sandın.ulan hırt.önlar, muslimler arası tecavuz ölmuş diye alkış tutarlar.çök höşlarına da gitmiştir.sen de utanmadan bu deyyusluğu yapıyörsun.bu ulkenin seni ökutmak için verdiği emek sana haram 0lsun.şu kıbrıstan getirilen lgbtlinin dediği gibi b.kunda böğulursuın inşallah.bu kadar şerefsizlik 0lmaz be.rezil herif....
11 Ocak 2017 Çarşamba 21:51
Konu hakkında birkaç Kuran ayetleri
 // Boğaçhan
- Onlarla dost olan onlardandır.
- Ey inananlar! Yahudi ve hıristiyanları dost edinmeyin!
- Onlar birbirinin dostudurlar.
- Sizden kim onları dost edinirse, o onlardandır.
- Şüphesiz ki Allah, zâlimler güruhunu hidayete erdirmez.
- Sizden kim onları dost edinirse, işte onlar zâlimlerdir.
- Onlar müminleri bırakıp kâfirleri dost edinirler. Onların tarafında bir şeref ve kudret mi arıyorlar? Bilsinler ki şeref ve kudret tamamen Allah’a aittir.
- Kâfirlere ve münafıklara itaat etme!...
11 Ocak 2017 Çarşamba 18:09
 // Fyy
Itin kopegin soyu bile sizden temiz soysuz surungenler son surunusleriniz az kaldi...
11 Ocak 2017 17:27
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler