YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Evde 3 bebek cesedi bulundu
Hollanda'da bebek öldürme olayları bitmek bitmiyor.
Evde 3 bebek cesedi bulundu
02 Eylül 2010 / 23:34 Güncelleme: 02 Eylül 2010 / 23:34

Geçtiğimiz ay yaşanan trajediye bir yenisi ülkenin güneyindeki Maastricht kentine yakın sessiz sakin bir kasaba olan Geleen'de eklendi.
 

Cuma günü cansız bir bebeğin bulunması üzerine gözaltına alınan 41 yaşındaki şüpheli kadının evinde incelemelerde bulunan polis evin bahçesinde iki cansız bebek daha buldu ve soruşturma derinleşti.

Limburg Bölgesi Savcılık Sözcüsü Karin Janssen olay yerinde sorularımızı yanıtlayarak yaşananlara ilişkin son bilgileri şu ifadelerle aktardı: “41 yaşında Hollandalı bir kadının bebeklerin annesi olduğunu düşündüğümüzü söyleyebiliriz. Bebeklerle olan kesin ilişkisi DNA testleri ile belirlenecek. Bu kişinin sorgulanması hala devam ediyor ve kendisi olayla ilgili tek şüphelimiz. Diğer aile bireyleri ile ilgili bilgi vermiyoruz. Başka cesetler bulunur mu bilemiyorum böyle bir olasılık var tabi ki, ancak bunu zaman gösterecek. Şüphesiz ki, yaşananlar trajik ve olaya dahil olan herkes için büyük bir dram. Toplum şok içerisinde ve bu yüzden olabildiği kadar şeffaf davranıyor ve bilgi veriyoruz ne var ki kişilerin özel hayatları, bilgileri ve haklarını da göz önünde bulundurmak zorundayız.” İHA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler