YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Esma Esad'ın tek derdi lüks hayat
Esad ailesi hakkında bilgi veren kaynaklar, Esma Esad'ın sadece lüks içinde yaşamakla ilgilendiğini söylüyor. İddiaya göre Esma Esad bir gün devlet başkanı olacağına inandığı oğlu Hafız'ı gizli kimlikle Avrupa'da okutmayı düşünüyor.
Esma Esad'ın tek derdi lüks hayat
02 Eylül 2013 / 11:05 Güncelleme: 02 Eylül 2013 / 15:15

Suriye'de iki buçuk yılı aşkın süredir devam eden iç savaşta Birleşmiş Milletler verilerine göre 100 binden fazla kişi öldü ve 2 milyondan fazla kişi de sığınmacı durumuna düştü.

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın eşi Esma Esad ise savaşın karanlık yüzünden çok uzak konularla gündeme gelmeye devam ediyor.

Bir zamanlar "Çöl Gülü" olarak anılan first lady'nin daha önce savaş devam ederken Prag'tan 270 bin sterlinlik avizeler sipariş ettiği ortaya çıkmıştı.

38 yaşındaki Esma Esad son olarak da Suriye Devlet Başkanlığı adına açılan Instagram'daki hesaptan yayımlanan fotoğraflarla anıldı. Fotoğraflarda Esma Esad'ın kolunda zayıflamaya yarayan ithal bilezik taktığı görüldü.

Mart 2011'de başlayan ayaklanma öncesinde "modern" görüntüsüyle eşinin dünyaya açılan yüzü olarak kabul edilen Esma Esad şimdi de Şam'daki yüzü ile gündemde. İngiliz Mail on Sunday gazetesine konuşan Şam rejimine yakın isimler, "Düzenli olarak Batı yemekleri sipariş veriyor. 3 çocuğunun sürekli Suriye mutfağından yemek yemelerini istemiyor" dedi.

Sığınakta uyuyor

İsimlerini açıklamadan Esad ailesi hakkında bilgi veren kaynaklar, "Esma Esad'ın geceleri bombalara karşı dayanıklı olan sığınaklarda geçirdiğini söyledi.

Bir kaynak, "Esma Esad şimdilerde nereye giderse gitsin yanında 3 Cumhuriyet muhafızı bulunuyor. Batı basınından herhangi bir haber görmesi ya da internette dolaşması engelleniyor. Çünkü Suriye kriziyle ilgili haberler moralini bozuyor" dedi.

Beşar Esad'ın eski danışmanı olan Eymen Abdül Nur ise "Ailesinin Suriye'yi yıllar boyunca yöneteceğine inanıyor. Ailenin servetini artırma ve bu serveti ellerinde tutma konusuyla bilhassa ilgileniyor. Oğlu Hafız'ın günün birinde devlet başkanı olacağından emin olmak istiyor. Oğlunu bu uğurda bir süreliğine İsviçre veya İngiltere'deki bir okulda gizli kimlikle okutmayı bile düşünüyor" diyor.

Nur, Esma Esad'ın en son satın aldığı şeylerle ilgili, "Esma Esad kalpsiz biri. Ne kadar şık ve güzel göründüğüne kafayı takmış durumda. Lüks bir hayat yaşamaya devam ediyor. Tek önemsediği şey bu" dedi. Londra'da eğitim alan ve bir süre bankacılık yapan Esma Esad, 2000'de gizli bir düğünle evlendiği Beşar Esad ile Londra'da tanışmıştı. Çiftin, biri kız olmak üzere 3 çocuğu var.

 

SABAH

GANGBANG
 // İŞİN UZMANI
Demek üç tane erkek muhafızla, nereye gidilirse onlarla gidiyor ha... Kebap iş bu muhafızlık canım....
02 Eylül 2013 Pazartesi 14:37
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler