YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Esad akıllanmıyor
Esad akıllanmıyor
14 Mayıs 2013 07:04
Suriye'de rejime bağlı ordu birliklerinin çeşitli kentlerde muhaliflere yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarda ölü sayısının 83'e yükseldiği bildirildi.

Suriye İnsan Hakları Örgütü (SNHR), güvenlik güçlerinin ağır silahlarla düzenlediği saldırılarda Şam'ın banliyölerinde 35, Hama'da 13, Halep'te 10, Humus ve İdlib'de 6'şar, Dera'da 5, Lazkiye ile Deyru'z Zor'da 3'er ve Kuneytra'da 2 olmak üzere ülke genelinde ölü sayısının 83'e çıktığını duyurdu.

Bu arada, Özgür Suriye Ordusu'na (ÖSO) bağlı birliklerin İdlib'de bir askeri helikopter düşürdüğünü ileri süren yerel aktivistler, havada isabet alan ve düşen helikopterin görüntülerini internette paylaştı.

Öte yandan, Suriye Genel Devrim Konseyi (SRGC), başta başkent Şam olmak üzere birçok kentte ÖSO birlikleri ile rejim güçleri arasında yoğun çatışmaların yaşandığını kaydetti.

 

AA

Türk
 // murat
Aslan esad teröristlere gereken cevabı misli ile veriyor. Gavur Emperyalistlere dünyanın kaç bucak olduğunu ve her kuşun etinin yenmeyeceğini gösteriyor, eline sağlık esad...
14 Mayıs 2013 Salı 12:30
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler