YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Endonezya'da bir mucize gerçekleşti
Endonezya'da bir mucize gerçekleşti
28 Ekim 2010 21:27
Endonezya'da şiddetli depremin yol açtığı tsunami felaketinden günler sonra ağaçlar arasında hayatta kalabilmiş bir bebek bulundu.

Yardım yetkilisi, 18 aylık erkek bebeğin, gerekli bakım ve kontroller için bir sağlık merkezine kaldırıldığını bildirdi.       

Yetkililerin açıklamalarına göre, Pagay adasında anne ve babası ölen bebek, ağaçlık bölgede 10 yaşındaki bir çocuk tarafından bulundu.

Endonezya'da üç gün önce meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin yol açtığı tsunamide ölenlerin sayısının 343'e çıktığı bildirilmişti.

Arama ve kurtarma ekiplerinin halen kayıp olan yüzlerce kişiyi bulma ümidini kaybetmekte olduğunu ve can kaybı sayısının artmasından endişe edildiğini belirten yetkililer, kayıp kişilerin cesetlerinin denize sürüklendiğine inanıldığını söylemişti. AA

Deprem,felaket erken uyarı merkezi erzincan- T Ü R K İ Y E
 // Hüsamettin şener
BİR MUCİZEDE OLSA ERKEN UYARILARIMDAN ANLAYAN RESMİ KURULUŞ ÇIKSA...
-Depremin 7 magnitidü aşacağını 3-4 metre Tsunami olacağını 3 volkan patlamasını Aylar önceden tesbit ettim ÜSTÜN Teknolojim ve binlerce buluşlarımla. 5 gün öncede Basın web sayfalarından web sayfamdan bildirdiklerimi değiştirmiyorum. Aynı yerlerden tehlike tesbit edince.
www.depremerkenuyari.com...
29 Ekim 2010 21:22
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler